fbpx

תפריט

להאיר את הדרך (למסך הרחב+מחשב)
להאיר את הדרך
להאיר את הדרך (נייד)

להאיר את הדרך

כדי להגשים שפע שלא היה לנו קודם, צריך להאמין במה שהעיניים לא ראו עדיין

סדנה פרקטית לחיזוק האמונה והבטחון בעצמך וביקום 22/8 20:00-21:30

סדנת זום בת שעה וחצי בשידור חי + מצגת + מדיטציה + הקלטה (שתשאר לך לתמיד).

שתעזור לך לצלוח תקופות מאתגרות ולהכניס במהירות רבה יותר שפע מופלא לחייך, דרך ידע ופרקטיקה שיעזרו לך לחזק את האמונה בעצמך, ביקום ובמה שאת רוצה להגשים בחייך

הרישום לסדנה + הקלטה פתוח עבורך לעוד:
ימים
שעות
דקות
שניות

אם את:

 • מתוסכלת מכך שמה שאת רוצה לא מתגשם בחייך
 • מתקשה להאמין שמה שאת רוצה אפשרי עבורך
 • חסרת בטחון ביכולת שלך למגנט מציאות, לדעת מה נכון לך ולפעול בכיוון
 • מלאת חששות לגבי העתיד שמפריעים לך בהתקדמות שלך בהווה
 • רוצה ללמוד להתמסר ולסמוך יותר על עצמך ועל היקום
 • רוצה להפחית את ההתנגדויות שמעכבות אותך בדרך להגשמה
 • רוצה לגלות בעצמך כוחות, לשנות את המציאות שלך מהר ובקלות רבה יותר
 • רוצה להגביר את חוויית הקסם והניסים שבחייך

אז להאיר את הדרך  זו בדיוק הסדנה בשבילך!

מה תקבלי בסדנה?

 • תלמדי להבין איך נוצרת מציאות 
 • תגלי מה ההבדל בין זימון מציאות ליצירת ניסים
 • תקבלי בהירות על האופן שבו האמונה עוזרת לך להגשים שפע וליצור 
 • תביני למה המציאות מראה לך לפעמים אחרת ממה שאת רוצה
 • תקבלי כלים לשינוי תפיסה שמוביל לחיזוק האמונה
 • תקבלי דרכים פרקטיות שיעזרו לך לחזק את האמונה 
 • תקבלי מענה לכל שאלה שתעלה לך במהלך הסדנה
 • ועוד חיזוקים להמשך הדרך שלך

יחד עם מענה שתקבלי ממני לשאלות שלך במהלך הסדנה, תקבלי גם גישה להקלטה (שתשאר לך ללא הגבלת זמן), לכל החומרים של המצגת מהסדנה ומדיטציה שתלווה ותחזק אותך בתקופות חוסר הבהירות.

אולי את מתקשה כרגע לראות איך את מזמנת משהו חדש שלא היה לך מעולם

אולי את מאמינה שזה אפשרי עבור אנשים אחרים אבל לך זה לא יכול לקרות

אולי את משקיעה זמן כדי לקרוא, ללמוד ולקבל השראה מאנשים שהצליחו אבל איכשהו את לא מצליחה לבטוח בעצמך וביקום מספיק כדי לשחרר את המחשבה שמה שאת עדיין לא רואה בעיניים שלך- לא יכול להתגשם.

ואולי – את פשוט מפחדת להאמין כי.. מה אם זה לא יתגשם ותתאכזבי ממש?

אני רוצה שתדעי שאת לא לבד. אין דבר יותר מאתגר אותנו, בני האדם, מלהאמין במשהו שהעיניים לא רואות. אני מודה ששנים דמיינתי דברים שאני רוצה וחשבתי שהדמיון שלי הוא "רק דמיון".

תמיד היתה לי אמונה משלי ביקום/ הבורא (לא ברור מאיפה זה הגיע כי בבית לא דיברו איתי על אמונה), איפושהו ידעתי עמוק בפנים שמשהו חייב להתקיים שם מעבר לחושים שלי, אבל הרגשתי שזה רחוק ממני ופחדתי ממש לסמוך על האמונה הזאת כי.. מה אם אגלה שהשלתי את עצמי כל החיים שלי?

 

שנים צמצמתי את את עצמי כי לא האמנתי שמה שאפשרי עבור אנשים אחרים אפשרי גם עבורי.

למעשה, לא הבנתי עד כמה אני מצמצמת את עצמי עד שלא תרגלתי וחיזקתי את האמונה שלי – מה שהוביל אותי לעשות דברים שפעם לא חשבתי שאני מסוגלת.

 

האמונה עזרה לי בזה. ככל שהאמנתי יותר, כך קיבלתי הוכחות לכך במציאות שלי. לא מיד. אבל בסופו של דבר- הדברים שהאמנתי בהם התגשמו.

וזה מה שראיתי שקרה לנשים המדהימות שליוויתי במהלך השנים -דרך חיזוק האמונה שלהן בעצמן וביקום, הובילה להגשמות מרגשות של זוגיות, קריירה ושפע כלכלי.


אני מבינה שאולי כרגע את לא בטוחה שאת מאמינה, אבל תני לי להאיר לך את הדרך עם הנסיון, הפרקטיקה והאמונה שלי בך וביקום המופלא הזה – שמה שאת רוצה אפשרי עבורך.

אפשרי לי להאיר לך את הדרך

נעים מאוד, קוראים לי דנה יעקב, 15 שנים ניהלתי קליניקה מצליחה לטיפול, ריפוי, אימון והתפתחות אישית ורוחנית  וב-3 השנים האחרונות, אני מנהלת את עסק חלומותי, FeelGood- עולם השפע, דרכו אני עוזרת לנשים כמוך למגנט שפע ולייצר ניסים בחייהן בעזרת חוקי היקום וחיבור לכוח התודעה האינסופי שלהן.

 

אני יכולה לראות איך יצרתי את החיים שחלמתי עליהם: אני חיה בזוגיות בריאה ואוהבת, מנהלת עסק מצליח שבו אני עושה את מה שאני הכי אוהבת בעולם, ממגנטת את האנשים הכי נכונים לי לחיי, שאני אוהבת והם אוהבים אותי, אני בריאה, חיה בשלום עם גופי ומטיילת בכל העולם- וזה בזכות האמונה שפיתחתי ואני ממשיכה לפתח כל הזמן.

קצת ממה שכתבו לי בסדנאות הקודמות שערכתי:

המחיר לסדנת להאיר את הדרך שכוללת

  שידור חי בזום

  הקלטה

 מדיטציה עוצמתית

  מצגת הסדנה

הוא: 159 ש"ח

עבור 10 הנרשמות הראשונות 99 ש"ח בלבד!

עבור 15 הנרשמות הבאות 119 ש"ח

עבור 20 הנרשמות הנוספות 139 ש"ח

כל נרשמת לאחר מכן תשלם 159 ש"ח

נשארת עדיין עם שאלות?

אני מאמינה שתוכלי למצוא את התשובה פה

עם חיזוק האמונה, בהירות, צעדים פשוטים ופרקטיקה שתוביל אותך להאמין יותר בעצמך, ביקום, בהגשמת החלומות שלך ולהגביר הנאה וקסם מהדרך.

ברור! כחלק מהשליחות שלקחתי על עצמי בחיים האלה, אני מלמדת תמיד ברמה ובשפה שפונה לאנשים ברמות שונות של ידע והעמקה. 

 

לכן בניתי את הסדנה באופן כזה שתקבלי את כל הבסיס והידע שאת צריכה באופן פשוט, ממוקד וברור, שתוכלי להבין וכבר ליישם אותו- גם אם זו הפעם הראשונה שנתקלת בו.

שאלה מעולה! הסדנה מושתתת על חוקיות שאני מביאה לכל התכנים שלי, אך זו הפעם הראשונה שאני מעבירה את התוכן הספציפי הזה באופן ממוקד יותר, שכולל מתן מענה לשאלות שיעלו תוך כדי, פרקטיקה שיהיה לך קל וברור ליישם מיד ודגשים שיעזרו לך לחזק את האמונה שלך שתאפשר לך לסמוך יותר על היקום והדרך האישית שלך להגשמת השפע שאת רוצה.

 

בנוסף, אני גם יכולה להעיד בתור מי שכבר מעל ל-20 שנה חיה ונושמת את עולם הרוח וההתפתחות האישית, שגם אחרי שנחשפתי בפעם המאה לאותו תוכן- הבנתי אותו בכל פעם ברמה עמוקה יותר שעזרה לי ליישם באופן יעיל יותר את הידע בחיים שלי.

בודאי. כמו שהבטחתי- כל מי שנרשמת לסדנה תקבל את ההקלטה, את חומרי המצגת ומדיטציה עוצמתית שתעזור לך להגביר את האמונה – וכל זה ישאר לך לתמיד, כך שתוכלי לחזור על התכנים בכל פעם שתרגישי צורך בזה.

לא. בהקלטת סדנת הזום יראו רק אותי ואת המצגת. בהתחלה ובסוף אני אוהבת לראות את המשתתפות, החלק הזה לא יהיה מוקלט (כדי לשמור על הפרטיות של המשתתפות) אבל זה כן יהיה עבור התדר והאנרגיה שנייצר בסדנה.

ברור! זו הסיבה שאני מעבירה את הסדנה בשידור החי. אני מאוד אוהבת לענות על שאלות ושיתופים של המשתתפות בהדרכות שלי, בעיקר כי זה מביא לרבדים חדשים של העמקה בנושא שכולן נתרמות מהם.

כשעה וחצי. יש לי המון תוכן להעביר אבל מידת ההרחבה שלי על כל נושא תהיה בהתאם לשאלות שיעלו במהלכה.

שמחה שאת שואלת! אם יצא לך להיות בהדרכות שלי בעבר, את בטח יודעת שאני נותנת בהן המון ערך שיכול לתת מענה מספק לשלב שאת נמצאת בו כרגע.

 

הסדנה אמנם פתוחה להרשמה לכולם, אבל היא נבנתה למען קהילת שפע של ניסים- המקום בו לומדים לחיות ניסים, לעשות קסמים, לעוף גבוה ולקבל כוח משייכות לקהילה שעושה זאת יחד איתך.

 

בתוך הקהילה מקבלים בכל שבוע שיעור דיגיטלי הכולל תרגול תודעתי, סדנת זום סגורה לקהילה אחת לחודש וסדנת בונוס (בדיוק כמו זו) אחת ל-3 חודשים. בנוסף, מקבלים גישה לקבוצת פייסבוק סגורה לשיתופים ותמיכה שלי ושל חברות הקהילה לאורך הדרך.

 

אם תרגישי שאת מוכנה לשלב הבא ותרצי להעמיק עוד יותר, לשנות תפיסה וללמוד ליצור ניסים בחייך ברמות שלא חשבת שאפשריות עבורך, אשתף על הקהילה בסוף הסדנה.

בטח, אין בעיה. אמנם בתשלום באשראי הכל קורה אוטומטית ומהר יותר- אבל אם את מעדיפה אחרת, כתבי לי את השם המלא, הדוא"ל שלך ומס' הטלפון  בהודעה לאינסטגרם או למייל ואשלח לך את הפרטים לצורך העברה בביט, פייבוקס או העברה בנקאית.