fbpx

תפריט

יד אוחזת יד - שחרור אמונה מעכבת

שחרור אמונה מעכבת שחוסר מעש = חוסר כסף

שחרור אמונה מעכבת
שחוסר מעש = חוסר כסף

אני יושבת לי בבית. לשמחתי יש לי 3 טיפולים היום. לצערי, זה מרגיש כאילו יש לי הרבה יותר מדי זמן פנוי.

זמן פנוי שאני לא ממלאה. אוי ואבוי.. אני מבזבזת את זמני!

 

אחד הדברים שהייתי שומעת בבית בתור ילדה היה- "מה את יושבת ולא עושה כלום? ככה מבזבזת את הזמן? לכי תמצאי משהן לעשות".

 

זה השתרש לי כל כך חזק במוחי והפך לדפוס- שבו אני עושה הכל כדי להיות עסוקה במהלך היום- כדי להרגיש סיפוק שמילאתי את זמני, שהוא לא התבזבז.

 

בעוד שהדפוס הזה שירת אותי לא פעם, ואני חייבת להודות שהוא גם קידם אותי בעשיה מבורכת של דברים שלא תמיד ממש התחשק לי לעשות- הוא גם היה בסיס לאמונה מעכבת, שהכניסה אותי לרגשות אשמה קשים- בימים שהעשיה שלי בהם היתה פחותה. כי מה לעשות? אני אנושית- לא תמיד יש לי חשק לכבוש את העולם ולתכנן תכניות, וגם לא תמיד יש לי הרבה עבודה וטיפולים.

 

ואז- אני מרגישה שאני שוקעת.. עמוק אל תוך אפלה של אשמה, חוסר תכלית ותחושה שהשפע מתרחק ממני, שכסף לא יגיע כי אני לא עובדת למענו.

אולי כל זה נשמע הגיוני. אבל אחד הדברים שלמדתי במסע גילוי השפע שבחיים- הוא ששפע לא בהכרח מגיע מעבודה קשה, הוא מגיע מפעולות ממוקדות שנובעות מהשראה. ודווקא עבודה קשה, יכולה להרחיק את השפע.

מאז שהפכתי לעצמאית ובניתי במו ידי קליניקה לטיפולים הוליסטיים שמפרנסת אותי בכבוד- אני מבינה שיש ימים שאין לי בכלל טיפולים, אני מרשה לעצמי לצאת לחופשים מתי שאני רוצה ועדיין- הכל "מתאזן" בימים אחרים בהם אני מלאה לגמרי (וגם, מתישה את עצמי- מודה).

 

היום מצאתי את עצמי עם 5 שעות שלמות פנויות. וואו, ואפילו לא התחשק לי לראות טלויזיה.

ישבתי עם ההתמכרות החדשה שלי ושוטטתי באינסטוש, בפייס ובפינטרסט. והרגשתי שאני "מבזבזת את הזמן".

"מה עם האתר שלך?" שאלתי את עצמי.

הרגשתי במבוי סתום עם האתר ולמרות הקולות המאשימים שבתוכי, הרגשתי שזה ממש לא הזמן להתעסק איתו. ידעתי שאם אפעל רק לשם הפעולה, אגזור על עצמי הרגשה עוד פחות טובה מעצם ההתקעות וחוסר ההצלחה.

 

כן, עוד דבר שלמדתי בחיי, הוא שכשמראש יש לי תחושה לא טובה לגבי משהו- זה הזמן לשחרר באותו רגע, כי שום דבר טוב לא יצא מההתעסקות בזה.

עומדת כשמאחורי קיר גרפיטי

פתאום החלטתי לקרוא. משהו שמזמן רציתי להקדיש לו זמן ולא התחשק לי. בקלות קראתי 100 עמודים מהספר המעולה: "7 ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד" של סטיבן קובי. כבר הרגשתי יותר טוב- אבל אז נחתה עליי עייפות. אז הרשתי לעצמי ללכת לישון שעה.

 

וכשהתעוררתי שוב הרגשתי את תחושת האשמה וה-down. האמונה המעכבת התעוררה גם ושוב עלו בי החששות שלא יכנס מספיק כסף החודש כי אני לא עובדת מספיק. אני אולי אצטרך להשקיע כסף בבניית האתר שלי ומאיפה יהיה לי?

 

ואז עלתה בי תחושה חזקה שאני חייבת לעשות עבודה פנימית חשובה עם האמונה המעכבת והמגבילה שלי.

לקחתי מחברת והתחלתי לכתוב: מה אני מרגישה? מהו הרגש שמתעורר בי כשאני חושבת שכסף לא מגיע כשאני לא עושה כלום. כתבתי וכתבתי. והתחלתי לנסח את זה כך שאוכל לעשות עבודת EFT עם האמונה המעכבת הזאת (EFT= טכניקת שחרור רגשות ע"י תיפוף בנקודות שונות בפנים ובגוף).

 

ואז ישבתי והתחלתי להגיד את המשפטים שכתבתי, תוך כדי התיפוף בנקודות השונות בגוף. עד שסיימתי את כל האמירות משהו בי נרגע. בחיי, הרגשתי טוב יותר. הרגשתי שכסף זורם לתוך חיי דוקא כשאני משחררת ומאפשרת לעצמי להנות מהמנוחה. זה כל כך הרגיע אותי.

 

ומיד אח"כ התפנתי לכתוב לכם. אני מבינה שהשעות האלה, של המנוחה אפשרו לי להתחיל לעבוד על אמונה מעכבת הכל כך בסיסית, כל כך מפריעה וכל כך מדכאת בחיי. וכרגע, אני כבר מרגישה קצת יותר טוב.

 

ימים יגידו עד כמה זה השפיע. ואם אצטרך, אעשה EFT שוב על האמונה המיותרת הזאת.

נכון לעכשיו, ביקשתי מהיקום הכנסה של 17,000 ₪ בסוף החודש הזה. וביקשתי עזרה ותמיכה בהקמת האתר שלי- כך שעד סוף החודש הוא יעמוד, יראה בדיוק כפי שאני רוצה ואוכל לעבוד איתו בהנאה רבה.

חזר לי האמון בפעולת היקום- שקורית דוקא כשאני נחה.

שקיעה באחד מחופי סיני - להכיל את השפע של היקום

עדכון כעבור חודש:

  • סיימתי את החודש עם ההכנסה הגבוהה ביותר עד היום: 25,000 ש"ח- רק מהטיפולים.
  • התחלתי לבנות את האתר הנוכחי בעזרת בונה אתרים שנותן לי שיעורים פרטיים.
  • באמצע נסעתי לשבוע של צלילות וסדנאות בסיני.
  • אני מלאת עניין, תשוקה ושמחה מחיי.

רוצה לשתף את הפוסט שקראת?

פייסבוק
וואטסאפ
דוא"ל
טלגרם