fbpx

תפריט

זימון מציאות בעזרת אנרגיה מינית

זימון מציאות בעזרת האנרגיה המינית שלנו

הפוסט הזה מבוסס על פרק בפודקאסט "עולם השפע" (שניתן להאזין לו במלואו – בלחיצה כאן או לצפות בו ביוטיוב – בלחיצה מכאן).

 

אנחנו הולכות לדבר היום על נושא סופר מעניין שבכלל לא תכננתי לדבר עליו, אבל קיבלתי מסר לכתוב באינסטגרם ולשאול את המאזינות על מה הן רוצות שאדבר בפודקאסט.

 

קיבלתי הרבה בקשות והייתה תגובה אחת שממש משכה את תשומת הלב שלי והביאה אותי להבין שזה הנושא שמבקש לצאת ממני היום בפוסט הזה.

הנושא הוא: איך אנחנו מזמנות מציאות בעזרת האנרגיה המינית שלנו.

 

זה נושא שלא כל כך יוצא לי לדבר עליו. אני לא מקטלגת את עצמי כמומחית בנושא, אבל אני הולכת לדבר היום מתוך החוויה האישית שלי והעיסוק שלי בנושא שבאופן אישי אני ממש אוהבת, כי אנרגיה מינית זה החיים!

 

אז בואו נתחיל בלהבין מהי אנרגיה מינית?

מהי אנרגיה מינית?

אנרגיה מינית היא בעצם אנרגיית החיים. היא האנרגיה של היצירה, האנרגיה של הבריאה.

 

תינוק נוצר מתוך אנרגיה מינית, קל לראות את זה בטבע מהבחינה הזאת, אבל לא רק. הרבה ממה שאנחנו יוצרות בחיים שלנו, נוצר מתוך האנרגיה המינית.

 

התשוקה שלנו מחוברת לאנרגיה המינית. העונג מחובר לאנרגיה המינית. חווית החיים הנעימה, הטובה, הכיפית והמרגשת בעצם מחוברת לאנרגיה המינית שלנו.

 

האנרגיה המינית יושבת על הצ'אקרה ה-2, צ'אקרת המין. הצ'אקרה ה-2 נמצאת 2 אצבעות מתחת לטבור, בבטן התחתונה, שם נמצא גם ה"מנוע" של האנרגיה שלנו.

אנרגיה מינית היא לאו דווקא כל מה שקשור לאקט מיני. היא קודם כל אנרגיה, כמו כל דבר שמתקיים בעולם ובחיים שלנו. הכל הוא אנרגיה. אנחנו אנרגיה, האוויר שאנחנו נושמות הוא אנרגיה. הכל בבסיסו הוא אנרגיה.

לאנרגיה יש תדרים ורטטים שונים ואיכויות שונות. אנרגיה מינית זו איכות מאוד ספציפית של אנרגיה שיוצרת חיים, שדרכה אנחנו יכולות לזמן מציאות בצורה מדהימה ומפליאה. 

 

מה שיפה באנרגיה הזאת והסיבה שאני כל כך אוהבת להשתמש בה, זה שהיא כל כך נעימה. היא אנרגיה של עונג וחיות.

 

בואו נתחיל בלהבין למה האנרגיה המינית הזאת היא כל כך חשובה וחיונית לחווית החיים וליצירת הדברים שאנחנו רוצות בחיים.

עומדת במרפסת

חשיבות האנרגיה המינית ביצירה וזימון מציאות

גם אם אתן פחות מחוברות לאנרגיה המינית, במידה ותרצו להגביר את החיבור שלכן לאנרגיה הזאת, זה הזמן להתחיל לשנות את זה.

 

בואו נבין את העניין של ה"מנוע" שנמצא בגוף שלנו בתוך הצ'אקרה ה-2 בתוך אנרגית המין.

 

כל תשוקה אמיתית, שאפשר לקרוא לה תשוקת לב, מתחילה כאנרגיה באזור ה"מנוע" שלנו שנמצא בצ'אקרה ה-2, המקום בו האנרגיה המינית שלנו מתחילה. זה ממש "מנוע" שמאפשר ודוחף אותנו לרצות דברים.

 

הרצון המגובש נמצא בלב. האנרגיה המינית דוחפת אותנו לעשיה ויצירה שמאפשרת לדברים שאנחנו רוצות להתממש ולהתגשם בחוץ.

אין "מנוע" חזק יותר מ"מנוע" של תשוקה. תחשבו על זה רגע בהקשר של זוגיות או כסף או הצלחה בעסק או בקריירה לדוגמה.  מה הדבר שהכי מניע אתכן לפעול ולעשות? 

התשוקה: התשוקה לעשייה, ליצירה. התשוקה למה שזה ייתן לכן, מה שזה יגרום לכן להרגיש, להשפעה שתהיה לזה על החיים שלכן או של אנשים אחרים. התשוקה היא הדבר שמניע אותנו ליצור. והתשוקה מתחילה באנרגית המין בצ'אקרה ה-2.

 

מתוך כך, אנחנו מבינות שכשאנחנו מחברות את התשוקה לעונג, זה מעצים עוד יותר את האנרגיה. היא מתחילה להדהד גם בגוף שלנו וגם מחוץ לגוף שלנו.

 

מבחינת האנרגיה הכל אחד. הגוף שלנו אחד עם האנרגיה שמסביבנו (אם אנחנו מסתכלות על הכל מבחינת אנרגיה) וברגע שאנחנו מנתבות את אנרגית המין שלנו לכיוון של יצירה, אין לשום דבר ביקום שמסביבנו ברירה אלא להתחיל להשתוות לאנרגיה המינית ולהיווצר גם כלפי חוץ.

זה ממש יוצר מציאות ברמה הכי מהירה ובדרך של עונג, כיף ושמחת חיים.

ביטוי וניתוב האנרגיה המינית בחיים שלנו

אנרגיה מינית קשורה לכל כך הרבה רבדים בחיים שלנו. אפשר לחבר אנרגיה מינית לכל ביטוי, לכל רובד בחיים. אם אני מחברת אנרגיה מינית לאיך אני מרגישה עם עצמי, אני בעצם מחברת את התשוקה לעצמי, לחיות בתוכי ואני יכולה ממש לחוות את החיים בצורה הרבה יותר חזקה, הרבה יותר נוכחת והרבה יותר מענגת. 

 

זה ממש מייצר חווית חיים שהיא כל כך שווה את זה, היא כל כך מהנה, מענגת ומפליאה. זה משהו שאני רואה על עצמי, שככל שאני יותר ויותר מחוברת לאנרגיית המין אצלי, אני ממש חווה את החיים בעונג וזה מה שאני רוצה עבורכן.

 

יש הרבה מאוד שיטות שמלמדות לעשות את זה. השיטה העיקרית שמלמדת את זה זה היא הטנטרה שהתפתחה בהודו. פירוש טנטרה בסנסקריט הוא "הרחבה" או "מארג", ששמה דגש על הקשר בין חיבור הגוף לנפש. כמובן שיש עוד שיטות, אני אכתוב לכן לגבי הדברים שאני התנסתי בהם, שעובדים לי ושאני מאוד אוהבת, אלה ממש סודות שאני לא מגלה בדרך כלל, אבל כנראה שהגיע הזמן שזה יצא ממני.

 

לפני שאני מסבירה בדיוק איך אנחנו עושות את זה, אני רוצה שתבינו את הקונספט: אנחנו יכולות ממש לנתב את אנרגית המין שמתחילה בצ'אקרה ה-2 בבטן התחתונה, לכל מיני כיוונים בחיים.

לדוגמה: אם אנחנו נמצאות במצב שאנחנו רוצות להתחבר ליציבות ובטחון, נוכל לנתב את האנרגיה למטה, לכיוון הרגליים וזה ממש יכול לחבר אותנו לקרקע, לאמא אדמה, למקום מאוד מקורקע, לתחושה של יציבות ובטחון.

 

אנחנו יכולות לנתב את האנרגיה הזאת כלפי חוץ, לעשיה שלנו. זה לא חייב להתקשר למין, אנחנו יכולות לנתב את העשייה לכתיבת פוסט, לאפיה, לספורט לכל דבר של ביטוי כלפי חוץ, אם אני מנתבת את האנרגיה המינית למקום הזה, יש לי הרבה יותר אנרגיה, דברים באים לי בקלות ואני הרבה יותר נהנית מהעשייה שלי.

אם תיקחו את האנרגיה הזאת ותנתבו אותה לכל מקום בחיים שלכן, חד משמעית תהיה לכן יותר תשוקה, יותר הנאה ויותר עונג בדברים שתעשו.

אפשר להתמיר את האנרגיה הזאת לזימון ויצירת מציאות ואסביר לכן איך אני עושה את זה.

 

אפשר להתמיר את האנרגיה הזאת לחיבור לעולמות עליונים, לאחדות, לחיבור שלנו ליקום, לחיבור שלנו להדרכה הגבוהה יותר.

 

אפשר לחבר את האנרגיה המינית לכל דבר בחיים שלנו. כרגע אני בוחרת לכתוב על הדברים שאפשר לעשות בעצמינו. כמובן שאתן יכולות לקחת את כל מה שאני משתפת ולחבר גם לקשרים שלכן ובעיקר לזוגיות, אבל אלה דברים שקודם כל אפשר לעשות לבד עם עצמינו ואני גם ממליצה להתחיל ולהתנסות בעצמכן, ואח"כ במידה ואתן בזוגיות ובן-הזוג שלכן בעניין והוא רוצה, אז ממש לחבר אותו לעשות את זה יחד.

יושבת על ספה

תקופות ומחזוריות של האנרגיה המינית

נתחיל מזה שיש לנו מחזורים בגוף שמאוד חשובים והם קשורים לניתוב של האנרגיה המינית. אני שמה לב אצלי, שבתוך המחזוריות הזאת, שקשורה גם למחזור של הווסת, יש תקופות שהאנרגיה המינית חזקה ומתפרצת ויש תקופות שפחות.

 

יש כאלה שיגידו שבזמן הביוץ האנרגיה שלהן הכי מתפרצת ויש שיגידו שלפני הביוץ או בזמנים אחרים. אצלי אני שמה לב שהאנרגיה המינית שלי מאוד חזקה, דווקא בזמן הווסת וקצת אחרי, אבל זה בהחלט משהו שיכול להשתנות, כי האנרגיה המינית מאוד מושפעת ממה שמסביבנו ויכולה להתקשר גם למחזור של הירח (בדרך כלל בירח מלא כל האנרגיות מועצמות יותר. במולד או בסיום של ירח, האנרגיות קצת יותר מעומעמות).

 

אבל זה לא חד משמעי כי כמו שכתבתי, זה תלוי דברים ויכול להשתנות. פשוט תשימו לב אצלכן מתי האנרגיה המינית שלכן חזקה יותר, מתי אתן יותר מיניות, מתי יש לכן יותר צורך בעינוג או אפילו באקטים מיניים.

 

כשהאנרגיה המינית מאוד נוכחת וקיימת, אתן יכולות להרגיש אותה גם בלי לעשות שום דבר. פשוט מרגישים את זה מאזור החלציים. אנרגיה שנמצאת שם למטה, מתחת לבטן התחתונה. זו אנרגיה נעימה לנו גם בלי שנצטרך לגעת או לעשות משהו איתה.

 

אנחנו יכולות דרך נשימות ודרך דמיון לנתב אותה למקומות שאנו רוצות. עוד מעט אני אסביר לגבי זה וגם איך אנחנו מתחברות לאנרגיה המינית שלנו אם אנחנו רוצות את זה, גם כשאנחנו לא בשיא האנרגיה.

 

אז מה הפרקטיקה? איך אנחנו מתחברות קודם כל לאנרגיה המינית שלנו.

חיבור לאנרגיה המינית שלנו

אני מדברת כרגע לנשים, כי אני מדברת תמיד מתוך החוויה שלי והחוויה שלי היא נשית. אבל אם יש פה גברים שקוראים, זה לגמרי יכול להתחבר גם אליכם. קחו את זה למקום של החיבור שלכם למיניות.

 

חשוב לי לציין: אם יש לכן שיפוטיות כלפי האנרגיה המינית שלכן, כי אולי גדלתן בחברה שלא כל כך מקדשת את האנרגיה המינית, או גדלתם בבית בו קיבלתן את הרושם שאנרגיה מינית היא לא טובה ולא נכון להתחבר למיניות שלכן- יתכן ונדרשת עבודה פנימית תודעתית, אולי אפילו טיפול רגשי. אני פחות מדברת על המצבים האלה. אני לא מטפלת מינית, אלא בסך הכל מביאה את החוויה האישית שלי, שיש בה אנרגיה מינית בריאה. 

 

אם אתן חוות שיפוטיות, יש דרכים מדהימות לעבור ריפוי מופלא עם האנרגיה המינית שלכן, אבל לא זה הנושא שעליו אני כותבת בפוסט הזה.

אני זהירה עם הדברים שאני כותבת עכשיו. חשוב לי שתקראו ותראו אם זה מרגיש לכן טוב ונכון ותתנסו בזה, אך ורק אם זה מרגיש לכן ככה.

 

אם אתן מרגישות כיווץ בזמן הקריאה או הרגשה לא נעימה, תעצרו את הקריאה ותבדקו אולי אפשרויות לטפל בתחושות האלה שעולות עם נושא האנרגיה המינית והחיבור שלכן אליה.

 

אם יצא לכן אי פעם לחוות אורגזמה או עוררות מינית, אבל בכל פעם שאנחנו חוות משהו בסגנון הזה, אם אין לנו שיפוטיות על האנרגיה הזאת כטובה או כרעה, אלא, מאפשרות לה להיות, היא מייצרת עונג, היא מייצרת ריגוש, חווית חיים שעושה נעים בכל תא ותא בגוף שלנו וזו הסיבה שאני מאוד אוהבת אותה ואני יודעת שאני לא היחידה.

 

אני כרגע מדברת אל מי שיכולה או מסכימה לראות באנרגיה המינית את הדבר הנפלא הזה שדיברתי עכשיו גם אם אתן לא מרגישות את זה ב-100%, אבל אם אתן רואות בה משהו שמענג ונעים לכן, שאתן מתחברות לתשוקה מתוך המקום המענג והנעים הזה, זה לגמרי הפוסט בשבילכן.

חיבור לאנרגיה המינית

חיבור לאנרגיה המינית דרך מגע

אז קודם כל כמובן שכל מה שקשור לנגיעה באיבר המין שלנו, עינוג עצמי, זו הדרך המהירה ביותר להתחבר לאנרגיה המינית שלנו. אפשר להתחבר לאנרגיה המינית דרך ראייה של דברים שמעוררים אותנו מינית, או דרך דמיון.  מתחילים מהדברים האלה, הפשוטים כביכול, שיותר קל לנו להתחבר בעזרתם לאנרגיה המינית.

 

כשאתן נמצאות בתקופות בחיים בסייקל (מחזור) החודשי שלכן ומרגישות פחות מחוברות לאנרגיה המינית שלכן ורוצות להתחבר אליה יותר, כמו שאמרתי אתן יכולות לגעת בעצמכן בצורה שמעוררת את התשוקה המינית, אתן יכולות להסתכל על דברים שיעוררו אתכן, אתן יכולות להשתמש גם בעזרים חיצוניים דוגמת ויבראטורים למיניהם, אבל לאו דווקא, יש הרבה אמצעים שניתן להשתמש בהם.

 

ביצי יוני, מי שמכירה. זו דרך מדהימה לחבור לאנרגיה המינית שלנו ובכלל להתחבר לנשיות שלנו, ליוני, שזה בעצם לאברי הרבייה הנשיים, שמתחיל מהפות וממשיך דרך הנרתיק עד לרחם שלנו. אפשר להשתמש בביצי יוני אם אתן מכירות ויודעות איך להשתמש בהן.

אני לא אסביר עכשיו על ביצי יוני. אם הנושא הזה יעניין אתכן, אני אראיין בשמחה מישהי שתוכל להסביר לכן קצת יותר על הנושא הזה.

 

יש גם מה שנקרא "שרביט" שזה מוט שעשוי מקריסטל בדרך כלל או ג'ייד או אוניקס או שאפשר להחדיר לאיבר המין שלנו שגם מאוד עוזר לנו להתחבר לאנרגיה המינית שלנו. אז יש כל מיני דרכים, תבחרו במה שאתן מכירות שעובד לכן ועושה לכן את זה. תתחילו משם.

 

ברגע שאתן מתחילות להרגיש עוררות מינית כלשהי ואתן מתחילות להרגיש את האנרגיה המינית מתפתחת אצלכן, זה הזמן להתחיל לנשום ולדמיין. לפני שאני אסביר על הנשימות והדמיון אני אתן עוד דרך מדהימה לנשים לחבור לאנרגיה המינית שגם אפשר לשלב אותה  בכל מיני דרכים והיא כיווץ רצפת האגן.

חיבור לאנרגיה המינית דרך כיווץ רצפת האגן

כיווץ רצפת האגן היא בעצם שימוש בשרירים שמסביב לאיבר המין, שאנחנו מכווצות ומשחררות. השחרור דומה לשחרור במתן שתן והכיווץ הוא כאילו אנחנו "שואבות" פנימה את כל האזור הזה של איבר המין.

 

כשאנחנו מכווצות ומשחררות ועדיף להתחיל מאוד לאט, דרך תשומת לב לכיווץ ולשחרור ותוך כדי נשימות שמוכוונות לכיווץ ולשחרור, אתן תרגישו מהר מאוד את האנרגיה המינית מתחילה להיווצר ולהתגבש באזור הזה. זה ה"מנוע" הזה שמייצר עוד ועוד אנרגיה וזה מדהים ונפלא.

אז איך הכיווץ והשחרור נעשה?

קודם כל תתחילו רק בלנשום נשימות עמוקות. שאיפה ונשיפה, שאיפה ונשיפה, כמה דקות כאלה עד שתרגישו שמשהו בכן נרגע, אתן יותר ממוקדות בגוף שלכן ובאזור איבר המין.

 

בשלב הבא אתן יכולות בנשיפה לשחרר את רצפת האגן ובשאיפה בעדינות לכווץ. לעשות את זה תוך כדי שחרור וכיווץ רצפת האגן. בשאיפה שחרור ובנשיפה כיווץ.

 

תקדישו לזה לפחות 10-15 דקות כדי שתוכלו להרגיש את האנרגיה המינית הזאת מתחילה להיווצר בגוף שלכן, גם בלי לגעת בשום דבר. זה נטו חיבור לאנרגית המין שלכן.

 

אתן תשימו לב איך עם כל שאיפה ונשיפה וכל כיווץ והרפיה, ממש נוצר כמו זרם באזור הבטן התחתונה, באזור צ'אקרת המין ואתן יכולות תוך כדי נשימות ממש לנתב את הזרם הזה למעלה, דרך עמוד השדרה לאזור הלב. תעשו את זה לאט. 

הדרך לנתב את האנרגיה שיצרתן

איך אתן עושות את זה ומנתבות? דרך הנשימות, דרך הכיווץ וההרפיה של רצפת האגן ודרך הדמיון. ממש לדמיין איך האנרגיה הזאת, שאתן מתחילות להרגיש אותה בגוף לאחר כמה דקות כאלה, מתחילה לעלות לאט לאט לכיוון הלב.

 

כשאני שואפת את האוויר ואני מרפה, זה כאילו שהאנרגיה מטעינה את עצמה וכשאני נושפת ואז אני מכווצת, הכיווץ מעלה את האנרגיה עוד קצת למעלה.

 

שאיפה והרפיה של רצפת האגן זה מה שמטעין את עצמו ונשיפה וכיווץ ממש מעלה את אנרגיה למעלה. אני עושה את זה תוך כדי שאני מדמיינת ומעלה את האנרגיה הזאת במעלי הגוף.

ניתוב ללב - חיבור לרצון הנשמתי

כשהאנרגיה עולה לכיוון הלב, אני יכולה להתחיל להתחבר למה אני רוצה. הרצון הנשמתי יושב אצלנו בלב. אנרגיית החיים מאוד חזקה ולכן יהיה לנו קל יותר להתחבר לרצון כשהאנרגיה הזאת עולה ומגיעה ללב.

 

תוך כדי שאנחנו מכווצות ומשחררות את רצפת האגן והנשימות שלנו, כשהאנרגיה מגיעה ללב, אנחנו יכולות להתחבר למה אני רוצה? מה הלב שלי רוצה עכשיו? תוך כדי הפעולות להתחבר גם לרגש. מה הלב שלי רוצה לחוות? ולהתחבר תוך כדי הפעולות גם לחוויה.

 

כשאנחנו מבינות מה הלב שלנו רוצה, אנחנו יכולות להישאר עם האנרגיה הזאת באזור הלב או שאנחנו יכולות להמשיך לנתב את האנרגיה המינית למעלה באותה הצורה של כיווץ והרפיה.

ניתוב לצ'אקרת הגרון – חיבור לביטוי שלנו

תוך כדי ניתוב האנרגיה למעלה, דרך הנשימות, הכיווץ וההרפיה, לכיוון צ'אקרת הגרון שנמצאת בגרון שלנו, שמהווה את אזור הביטוי שלנו.

 

כשאנחנו מגיעות לאזור הביטוי אנחנו יכולות לשאול את עצמנו "מה הביטוי של הרצון שלי?" "מה אני רוצה לבטא בתוך הרצון הזה?" אנחנו יכולות להישאר עם האנרגיה הזאת באזור הגרון או שאנחנו יכולות להמשיך לנתב את האנרגיה המינית למעלה, באותה הצורה, לכיוון העין השלישית.

ניתוב לעין השלישית – חיבור לחזון שלנו

העין השלישית נמצאת באזור המצח בין שתי העיניים שלנו.  כשאנחנו מנתבות את האנרגיה לכיוון העין השלישית, תוך כדי נשימות כיווץ והרפיה של רצפת האגן, אנחנו יכולות לשלב דמיון וחזון של מה שאנחנו רוצות: אם זו זוגיות, יותר כסף, אם זו הבריאות שאנחנו רוצות להרגיש בגוף או כל דבר אחר שאנחנו רוצות, אנחנו יכולות לדמיין בזמן שהאנרגיה מנותבת לעין השלישית.  ואם זה מרגיש לנו נכון, אנחנו יכולות לנתב את האנרגיה עוד יותר גבוה, מעבר לעין ה-3, לחיבור ליקום.

ניתוב ליקום – חיבור לאנרגיה האוניברסאלית

ניתוב ליקום, חיבור לאנרגיה האוניברסאלית שקיימת מסביבנו ואולי אף קבלת מסרים אם נרצה. זה לאו דווקא יעלה תוך כדי הנשימות, הכיווץ ושחרור רצפת האגן, אבל זה לגמרי יכול לקרות כשאנחנו מנתבות את אנרגיית החיים למקומות האלה.

 

תוך כדי "הבעבוע" של האנרגיה המינית המדהימה הזאת, אנחנו יכולות ממש לדמיין איך האנרגיה הזאת נשלחת החוצה ליקום עם הרצון והבקשה, הביטוי שלנו, הדמיון של מה שאנחנו רוצות. עם ההרפיה של רצפת האגן והשאיפה, האנרגיה הזאת נשלחת החוצה ליקום ועם הכיווץ, האנרגיה הזאת שואבת מהיקום כמו מגנט את הדברים שאנחנו רוצות. זה מה שאנחנו מדמיינות תוך כדי.

 

אם אתן מתקשות לדמיין, תתמקדו באנרגיה ופשוט תחשבו איך אתן שולחות ליקום את הכוונה שלכן ומקבלות בחזרה מהיקום את מה שאתן ממגנטות.

מגע בשילוב כיווץ רצפת האגן

אם אתן מחברות לכיווץ ושחרור רצפת האגן, דרך הדמיון ודרך הניתוב של האנרגיה תוך כדי הנשימות, גם אקט מיני כלשהו (דרך מגע, בן זוג או עזרים חיצוניים), אתן יכולות לנתב את האנרגיה הזאת באותה צורה עד לרגע האורגזמה.

 

יש כל מיני תאוריות לגבי העצירה של האנרגיה לפני השיא. אז בעצם אתן משאירות את האנרגיה המינית בגוף וזאת אנרגיה שיכולה לעזור לכן לריפוי, לעשייה ויצירה בפועל בחוץ. אבל אם אתן כן מגיעות לשיא, אתן יכולות ברגע האורגזמה ממש לדמיין איך האנרגיה שמתפרצת מכן החוצה נשלחת לכל חלקי היקום ומגיעה לדברים שאתן רוצות וממגנטת אותם אליכן. אפשר לדמיין את זה כמו אנרגיה שיוצאת החוצה, מגיעה לאן שצריך  ודרך זה שהיא מגיעה לשם, היא ממגנטת אותם אליכן.

לסיכום

איך תזמני מציאות דרך חיבור לאנרגיה המינית

זה התהליך. נתתי לכן כמה טיפים שאני עושה בעצמי כדי למגנט מתוך האנרגיה המינית, מתוך התשוקה. אני ממש ממליצה לכן להתנסות בזה. אני יכולה לשתף אתכן שכשאני מתנסה בזה, הדבר המדהים שקורה זה שאני ממש יכולה לזהות איך האנרגיה הזאת ממשיכה איתי לאורך היום גם בלי שאני אצטרך להתמקד בה באופן מיוחד. אני ממש יכולה להרגיש איך אני ממש עושה אהבה עם היקום. 

כשאנחנו מסתכלות על האנרגיה הזאת, לא בצורה של אקט מיני עם גוף אחר, אלא ברמת האנרגיה הטהורה, כשאנו לא משליכות עליה שום שפיטה של "האם זה טוב/רע", אלא, רק נהנות מהאנרגיה שקיימת לנו בתוך הגוף, אנחנו יכולות לנתב את זה לכל עשייה ברמת ההתענגות שלנו על החיים ועל החוויה של החיים וזה מקפיץ אותה בכמה רמות.

כמובן שאשמח לשמוע מכן מה אתן לוקחות מהפוסט הזה והאם הצלחתן לנתב את האנרגיה המינית שלכן לכיוון הביטוי שלכן בחיים ולכיוון הדברים שאתן רוצות לזמן לחיים שלכן.

 

אני משתפת אתכן שעוד כשבוע וחצי אני פותחת סדנת נשימות. הסדנה לא מחוברת באופן ישיר לאנרגיה המינית, אבל לגמרי אפשר לקחת את הנשימות ולנתב אותן למקום של זימון ויצירת מציאות ולמקומות של שחרור אנרגיות ודברים שמעכבים אותנו ברמת תת-המודע, ברמת התודעה שלנו, ואפילו ההילה שלנו.

 

סדנת הנשימות עוזרת להתחבר לעולמות עליונים, לקבל מסרים מהנשמה שלנו, ממדריכים רוחניים, מהיקום. זה לגמרי משהו שאפשר גם לנתב לאנרגיה מינית של היצירה. יכול להיות שבמהלך סדנת הנשימות הקרובה שאני אקיים אני אקח את זה גם למקומות האלה, בהתאם לקבוצה שתהיה לנו.

 

סדנת הנשימות מתקיימת דרך הזום. בסדנה אני מעבירה טכניקת נשימות מאוד עוצמתית שעוזרת לנו לחבור לחלקים בתודעה שלנו שאנחנו לא מתחברות אליהם בדרך כלל. בעזרת הטכניקה נרחיב את התודעה, כדי לייצר יותר מהמציאות שאנחנו רוצות בחיים שלנו ונשחרר רגשות, מחשבות ואמונות מעכבות, כדי להיות משוחררות וקלילות לזמן יותר לחיים שלנו.

 

כל הדברים האלה הולכים להיות בסדנת הנשימות ואני מאוד אשמח לראות אתכן בסדנה. 

כל הפרטים מכאן:

תודה שהקדשת את הזמן לקרוא את התוכן שלי. אם אהבת אותו, אני הכי אשמח בעולם שתפרגני בחוות דעת חיובית באחת מהדרכים הבאות:
בפודקאסט, או ביקורת בגוגל, או תשתפי את התוכן ותעבירי את השפע הלאה באחת מהדרכים הבאות:

פייסבוק
וואטסאפ
דוא"ל
טלגרם