fbpx

תפריט

נשמות תואמות

נשמות תאומות וקשרים קארמתיים

הקדמה

לפני שאתחיל את נושא המרתק על קשרים בין נשמות תאומות, קשרים קארמתיים, אני יודעת שהנושא הזה מרתק אתכן כי קיבלתי הרבה הודעות מכן לכתוב על הנושא הזה, אני שמחה לעדכן אותך שהפוסט הזה שאני משתפת מבוסס על פרק בפודקאסט "עולם השפע" (שניתן להאזין לו במלואו – בלחיצה כאן או לצפות בו ביוטיוב – בלחיצה מכאן).

 

אם את אוהבת את הבלוג שלי או את פודקאסט *עולם השפע*, אני מזמינה אותך להרחיב את השפע ולהפיץ אותו גם לקרובים אלייך. במיוחד עבור זה מצורפים בסוף הפוסט כפתורים לשתף דרך פייסבוק, וואטסאפ, דוא"ל וטלגרם.

מהו עולם הנשמות?

הידע שלי מושתת על ספרים שקראתי (הרשימה מצורפת בפרק הפודקאסט כדי שגם אתן תוכלו להיחשף לכל הנושא המרתק הזה) ועל חוויות שחוויתי ועברתי בעצמי: חוויות מיוחדת של שחזור גלגולים, חווית הנשמה בין הגלגולים, חוויות חוץ גופיות בתוך סשנים של נשימות, בסגנון סדנת נשימות שאני מעבירה ומלמדת.

 

בעולם הנשמות אין גופים זמן ומרחב כמו בעולם שאנו חוות כרגע, אלא אנרגייה של אהבה ללא תנאים. הנשמות הן שלוחות של אותה אנרגיה, המחוברות באחדות ואהבה אינסופית ומהוות התרחבות שלה. לכל נשמה יש את האיכות הייחודית שלה. 

 

אני נזכרת בחוויות וברגש האהבה שחוויתיי במדיטציה עמוקה שעברתי שבה חוויתי את עצמי כנשמה. קשה להמחיש את זה דרך מילים. זה הדבר הכי מרגש, מדהים ומופלא שאפשר לחוות. האהבה הזאת נוכחת כל הזמן. היתה בי תחושה שאני זוהרת באור הנשמתי שלי ואני מרגישה כל כך יפה, כל כך אהובה וכל כך עטופה באהבה. הרגשתי את האהבה שלי כלפי עצמי וכלפי כל מה שמסביבי,  ללא גאווה עצמית, משהו כל כך טהור שלא נלווה לו רצון לדבר נוסף, הוויה של "אין יותר טוב מזה". 

היררכית הנשמות

יש נשמות בדרגות שונות של התפתחות. נשמות בתחילת הדרך, שלא חוו גלגולים רבים, לעומת נשמות "יותר מפותחות" שעברו יותר גלגולים והגיעו לרמות מרובות של התנסויות, תבונות, חוויות ויכולות להדריך נשמות אחרות שמתגלמות בגוף פיזי.

 

יש נשמות שבוחרות להדריך דרך העולם הנשמתי, מדריכים רוחניים שההדרכה שלהן מתבטאת דרך רעיונות, מסרים סימנים "מבחוץ" שאנו מקבלים ומגיעים אלינו,  לעומת נשמות שבוחרות להדריך אותנו דרך התגלמות בעולם הפיזי.  

 

התגלמות הנשמות בעולם הפיזי לא באה לידי ביטוי רק באנשים שעוסקים בפועל בהדרכה, אלא, באנשים שהם בעצמם יותר מפותחים ויש בהם תבונה שעוזרת לאנשים אחרים, שהנשמה שלהם יותר "צעירה", לעבור את המסע של החיים שלהם בצורה הטובה ביותר.

התגלמות נשמה

מטרת התגלמות הנשמה בגוף פיזי

מטרת הנשמות שמתגלמות בגוף פיזי היא לעזור לנשמה שלנו להתרחב דרך ההתנסויות והחוויות. כל חוויה של חוסר וניגודיות שאנו חוות בעולם הזה (כדוגמת חוסר באהבה, פחד, חוסר בשפע, פירוד- שהוא ההפך מהאחדות, שזה רוב החוויות שאנו חוות כאשר חסר לנו משהו).

 

דרך התגלמות בגוף הפיזי הנשמה מתנסה בחוויה ההופכית, מגלה את עצמה ומי שהיא.  לדוגמה: אם נשמה רוצה להתנסות בחלקים בתוכה כדוגמת אהבה, אז היא תבחר לחוות בעולם הזה בגוף הפיזי מחסור באהבה ואולי בדידות ומתוך המחסור היא תעשה דרך של חבירה בחזרה לגילוי האהבה בתוכה ומתוך זה גם גילוי אהבה בעולם "החיצוני" (אין באמת חיצוני/פנימי, הכל אחד, העולם החיצוני משקף לנו את העולם הפנימי). 

 

ככה בעצם אנו יוצרות מציאות, במציאת התדרים של האיכויות שאנו רוצות לחוות בעולם החיצוני, שמגיב לנו בהתאם. אם אתן רוצות להעמיק בזה אתן מוזמנות לקרוא את הפוסט בבלוג על זימון מציאות ואיך נוצרת מציאות בו אני מסבירה את הדברים האלה יותר לעומק.

ברמת הנשמה, היא מתגלמת בגוף פיזי כדי לחוות את ההפך ממי שהיא ולגלות את עצמה מחדש דרך התהליך שהגוף הפיזי עובר. לגילוי האהבה, שמחה ושאר האיכויות שהנשמה רוצה לחוות.

משפחת נשמות

בעולם הנשמות ישנן קבוצות של נשמות. אם אני זוכרת נכון, קראתי את זה באחד מספריו של ד"ר מייקל ניוטון, מי שכתב את "מסע הנשמות" וספרים נוספים שאני ממליצה להתחיל בהם, כי הם נותנים הסתכלות ברורה ויסודית על עולם הנשמות.

 

הקבוצות של הנשמות הם כמו משפחה נשמתית- התדרים של הנשמות דומים. כל קבוצת נשמות הן פחות או יותר באותה דרגת התפתחות ולכן הן הרבה פעמים בוחרות להתגלם בעולם הפיזי ולעבור את החיים ביחד. 

 

כשאנו מבינות את זה, אנו מבינות שעם כל אדם שאנו פוגשות בחיים שלנו, יש בחירה הדדית להיפגש בחיים האלה.

 

משפחת נשמות יכולה להתגלם כדמויות שונות במשפחה או התגלמות כבני זוג, חברים, קולגות לעבודה ואפשר להרגיש את הדמיון, החיבור הרגשי והקירבה החזקה אל האנשים האלה. 

 

לנשמות שנמצאות בתוך משפחת הנשמות, אפשר לקרוא נשמות תאומות, כי הן נמצאות בתדרים דומים. כל הנשמות ש"נכנסות" לחיינו הן נשמות שבחרו לעבור חלק מסוים במסע שלנו ביחד. המסע המשותף עוזר לנו בהתפתחות הדדית, כפי שתיארתי את עולם הנשמות, אנחנו מחוברים באחדות. 

משפחת נשמות

קשרים קארמתיים

קשרים קארמתיים לא חייבים להיות קשרים ממשפחת הנשמות. הם לרוב מתאפיינים עם נשמה מדרגת התפתחות אחרת, שבחרנו לעזור אחת לשניה להתפתח דרך הניגודיות. 

 

הקשרים הקארמתיים מלווים אותנו לאורך כמה וכמה גלגולים ובכל גלגול אנחנו עוברות איתם תיקון. קשרים קארמתיים הם הקשרים עם האתגרים הגדולים ביותר ולמה? הבחירה המשותפת להתפתחות נוצרת דרך חווית הניגודיות מתוך מה שחסר לנו.

 

המשיכה למילוי החיסרון מובילה ועוזרת לנו לייצר מפגש עם הנשמות האלה ומתוך המפגש בעצם אנחנו חוות את הניגודיות, יחד עם האתגרים הגדולים וכך מתפתחות ולומדות על עצמנו.

 

הקשר הקארמתי עוזר לנו לגלות את החלקים שהדחקנו בעצמנו. ולכן הקשרים יכולים להיות מאוד כואבים, כי דרכם משתחזרים חלקים, טראומות מהעבר (שיכולים להיות מגלגולים קודמים), ברמה הרגשית, מחשבתית, תחושתית ואפילו פיזית.

המטרה היא לזהות איפה בחיים שלכן מתקיים קשר קארמתי ולעשות בחירה חדשה אם אתן רוצות להיות שם או שלא. אם תהיו שם, יהיה לכן תיקון משמעותי ועמוק שתוכלו לעבור. 

זה לאוו דווקא הקשר הזוגי רגשי שאתן באמת רוצות לחיים. זה לרוב יהיה משהו שאתן פחות רוצות, אבל מאוד מתקשות להתנתק ולהשתחרר ממנו.

להבה תאומה

נשמה היא אנרגיה ואנרגיית החיים שלנו זו האנרגיה של הנשמה שלנו.  אנרגיית החיים של הנשמה יכולה להתפצל לכמה גופים פיזיים. התפצלות שכזאת נקראת להבה תאומה.

 

רוב הנשמות בוחרות לא לפגוש את עצמן ולכן פגישת להבה תאומה הינה מקרה נדיר. אם נפגוש להבה תאומה, נרגיש איתם חיבור מיידי בצורה של ידיעה פנימית שלא ניתנת לתיאור. תהיה שם רמה אחרת של חיבור של אחדות: שני אנשים שחושבים זהה ומרגישים אותו הדבר.

 

אני מאמינה שלא פגשתי להבה תאומה בחיי. אני מניחה שאם הייתי פוגשת הייתי יודעת בוודאות. מהדברים שקראתי ושמעתי מאנשים שדיברו על הלהבה התאומה שלהם שמתארים זאת כחיבור לעצמנו. 

נשמות תאומות בהקשר הזוגי

כלפי נשמה תאומה יורגש חיבור עמוק שנחווה כמו השלמה טבעית. לאו דווקא משיכה פיזית חזקה (שיכולה להתאפיין בקשרים קארמתיים- המשיכה מאוד חזקה ולצידה התנגדות, כמו החלקים השונים של המגנט).

 

בקשר הזוגי, המשיכה של נשמות תואמות היא יותר אנרגטית, תדרית. משיכה לרמות חדשות של אינטימיות שנובעת מתדר דומה ורמת חיבור ברבדים אחרים: יש סוג של הבנה משותפת, השקפות עולם דומות והתנהלות דומה יותר.

 

גם בנשמות תאומות יכולים לצוץ ניגודים ומקומות שאנו מתקשות לקבל בעצמנו, יוצפו. אבל גם אם יש בזוגיות אתגרים, עוברים אותם ביחד והצמיחה היא משותפת. 

במסע הנשמות שאני עברתי, מהמדיטציות העמוקות שעשיתי, גיליתי שגם דן בן-הזוג שלי, אמא שלי ואחי, הם נשמות תואמות שלי, שמלוות אותי הרבה גלגולים. לעומת זאת, עם אבא שלי, גיליתי שיש לי קשר קארמתי, יש אהבה ונתינה גדולה אחד לשני, אבל פעמים רבות ממקום של ניגודיות ולא השלמה.

 

כדאי לזהות בחיים שלנו איפה הקשרים הקארמתיים שלנו ואיפה הקשרים עם הנשמות התאומות. ככל שנזהה בקשרים שלנו בחיים את הנשמות התאומות לעומת הקשרים הקארמתיים, כך נוכל לעזור לעצמנו לעשות את הבחירות שיותר תואמות את מה שאנו באמת רוצות לחוות בחיים ולאו דווקא את הניגודיות של מה שאנו רוצות לחוות.

 

אם ניקח את זה לכיוון זוגיות, אז זוגיות יציבה שיכולה להישאר לאורך זמן ולעזור לנו להתפתח ולצמוח, לרוב זו תהיה זוגיות עם נשמה תאומה. 

 

אין לדעת מתי נשמות תאומות יכנסו לחיים ובאיזה אופן.  אם אלו בני משפחה אז הם תמיד היו שם, אבל אלה גם יכולים להיות בני זוג שנכנסים לחיים שלכן בגיל יותר מבוגר אחרי שחוויתן דבר או שניים בחיים.  זה לא אומר שאתן לא מוכנות לפגוש נשמות תאומות לפני, אלא, שיש הסכם בין הנשמות התאומות להיפגש בנקודה מסוימת בחיים של שניכם, כי מהנקודה הזאת תוכלו לקבל יותר מתוך הקשר הזה, לעומת פגישה בנקודה אחרת בחיים.

 

אין לנו באמת שליטה בגוף הפיזי שלנו לגבי מתי נפגוש את בן-הזוג הנשמתי שלנו ומתי נחווה את הזוגיות שאנו רוצות לחוות. אין לנו שליטה על ה"מתי" ועם מי. רק כשנפגוש את האדם, נדע שהוא אדם הנכון לנו. אבל אנו כן יכולות לזהות תוך כדי תנועה בתוך הקשרים הקארמתיים, שלרוב נחווה קשרים קארמתיים לפני שנפגוש את בן-הזוג הנשמתי. נוכל לחוות בתוך הקשרים הקארמתיים את הדברים שאנו לא רוצות בתוך זוגיות, כדי שנוכל לחזק בתוכנו את התדר של מה שאנו כן רוצות לחוות. ברגע שאנו מחזקות בתוכנו את התדר הזה אנו פתוחות יותר להכיר את בן-הזוג הנשמתי וזה יכול לזרז את המפגש, אם גם הצד השני פתוח באותה מידה לתדר הזה שאנו מתחברות אליו כשאנו רוצות לזמן זוגיות נשמתית. 

להכיר נשמה תאומה

איך אנחנו נדע אם הכרנו נשמה תאומה?

אני אתן לכן עכשיו קווים מנחים אותם למדתי מאישה מיוחדת בשם Teal Swan (טיל סוואן). היא מורה רוחנית, אפשר למצוא אינספור הדרכות שהיא מעבירה בערוץ היוטיוב שלה, היא נולדה עם יכולת ראיה מעבר לחושים האנושיים. היא יכולה לראות תדרים ואנרגיות ויודעת להסביר דברים רוחניים באופן קל ופשוט להבנה.  

קווים מנחים שלמדתי מטיל סוואן לזיהוי נשמות תאומות:

  1. זה מרגיש כמו "לחזור הביתה" משהו בנו נרגע במפגש הזה.
  2. לעתים זה יהיה מישהו שחלמנו עליו לפני שנכנס לחיים שלנו. כאילו ידענו מראש שאנחנו הולכות לפגוש את האדם הזה. 
  3. יש לנו זכרונות מדברים שלא חווינו בחיים האלה עם האדם הזה- יכול לקפוץ זכרון מעבר שאנחנו לא בהכרח זוכרות מתוך החיים האלה, קצת כמו דה ז'ה וו.
  4. הוא משקף לנו את היכולות שלנו כמו גם את האתגרים שלנו והמקומות לריפוי. מראה לנו את הכוחות והעוצמות שלנו, אבל גם את הדברים שאנו פחות אוהבות בעצמינו. זו הצמיחה המשותפת וגם הריפוי המשותף.
  5. כשאנחנו ביחד יש תחושה של אחדות. זה לא חייב להיות כל הזמן, כי הוא משקף לנו גם את המקומות המאתגרים שלנו, אבל משהו ב״ביחד״ שלנו, בהרמוניה מייצר תחושה של אחדות.
  6. הרבה פעמים נרגיש את הרגשות של הצד השני. כשזו להבה תאומה זה קורה כל הזמן, כשזו נשמה תאומה זה יקרה מידי פעם.
  7. כשאנחנו לא ביחד פיזית, אפשר לחוות כאב, גם ברמה הפיזית.
  8. כשהקשר מאוזן עם הנשמה התאומה, יש תחושת מסוגלות להשפיע ולכבוש את העולם. שימו לב – קשר קארמתי הרבה פעמים יכול להחליש אתכן, להוביל אתכן להרגיש שאתן לא יכולות, לעומת קשר עם נשמה תאומה, שתהיה שם תחושה של עוצמה שלא הייתה לכן לפני שפגשתן את האדם הזה. 
  9. יש רמה מסוימת של אהבה ללא תנאים וקבלה אחת של השני באופן שדברים מסויימים בקשר אחר היו יכולים להוביל לפרידה, אבל עם האדם הספציפי הזה אתן מוכנות לשנות ולהשתנות בהתאם כי יש קבלה מאוד גדולה של הצד השני.
  10. הרבה פעמים לאחר קשרים קארמתיים, בהם חוויתן ההפך ממה שאתן רוצות- תפגשו את הנשמה התאומה. הדיוק של החיבור במיוחד לאחר שחוויתן את הניגודיות קודם, עוזרת לכן לזהות את הנשמה התאומה.
  11. מעבר לכל קשר פיזי ותשוקה שיש, קיימת בעיקר חברות מאוד גדולה. אתם עדיין לוחצים אחד על הכפתורים של השניה בצורה שעוזרת לכם להתפתח- אם בקשרים קארמתיים זה היה מוריד אתכן, פה יש רצון משותף לעבור דרך זה כדי לגלות משהו חדש. חלקים חדשים בהתפתחות ובצמיחה שלכם.
  12. גם אנשים בחוץ מזהים שיש משהו עוצמתי בחיבור שלכם. זה חיבור שאי אפשר להתעלם ממנו.
  13. הגדילה והלמידה שקורית כשנמצאים ביחד היא גדולה ועוצמתית יותר מכל קשר אחר. אתן מבינות שכל הקשרים שלכן עד היום הכינו אתכן לקשר הזה. בין אם הכרתן את הנשמה התאומה ובין אם עדיין לא, כל הקשרים שהיו לכן עד היום פתאום יקבלו משמעות כי תבינו שהם הכינו אתכן לקשר הזה. 
  14. אתן קולטות שכל הקשרים הקודמים שלכן הזכירו לכן חלקים בקשר הזה, אבל בקשר הזה אתן ממש יכולות לצמוח ולהתפתח ולהתעצם בצורה שלא יכולתן בקשרים אחרים. הקשר יהיה דומה לקשרים אחרים, אבל זה יתבטא ברמה אחרת של קבלה, אהבה וחיבור.
  15. אתן מרגישות שחיכיתן כל החיים שלכן לקשר הזה ואתן קולטות שכל הקשרים הקודמים שלא צלחו היו כדי להכין אתכן לקשר הזה. וגם אם אתן לא תמיד אוהבות את חווית החיים הפיזית של הגוף האנושי שלכן, ברגע שהכרתן את הנשמה התאומה, בתוך הזוגיות שלכם, אפילו כדור הארץ עצמו מתחיל להרגיש כמו בית, כי האדם הזה פה איתכן. 
   אם עדיין לא חוויתן את החוויה הזאת ויש לכן כמיהה לחוויה הזאת, היא תקרה. יש בן זוג נשמתי שרוצה בדיוק כמוכן לחוויות את החוויה הזאת יחד איתכן. יש פה חוזה נשמתי שהיה שם קודם. כי הכמיהה הזאת נובעת מתוך הרצון הנשמתי לפגוש את האדם הזה.
  16. ככל שאתם מבלים יותר זמן, ככה אתם מתפתחים מהר יותר לתודעה גבוהה יותר. גם ברמה רוחנית וגם אם אתם לא אנשים מאוד רוחניים, עדיין תרגישו את ההתפתחות הזאת.
  17. אתם מרגישות לעומק שהאדם הזה הוא היעוד שלכן. 
  18. אתן לא יכולות להתחבר אל האדם הזה עד שאתן מרגישות שיפור בקשר שלכן אל עצמכן.   וזו הסיבה אני מלמדת נשים בתהליכים לזוגיות להתחבר לעצמן, כי מתוך החיבור שלנו לעצמנו אנחנו מתחברות לחלקים בתוכנו שמבקשים להתעצם ולהתרחב בתוך הקשר הנשמתי עם הנשמה התאומה שלנו. 
נשמות

אתן לא צריכות להשתנות כדי להכיר את הזוגיות הנשמתית שלכן. להפך, אתן רק צריכות ללמוד לקבל את עצמכן יותר. ככל שתקבלו את עצמכן יותר- אתן תיפתחו לחלקים בתוככן שיהדהדו על התדר של בן הזוג הנשמתי שלכן, מה שבעצם יזרז את הכניסה שלו לתוך החיים שלכן. מסוג הדברים שאני מלמדת בתכנית חיים של אהבה.

אחת מהטעויות הכי גדולות שאני רואה אצל נשים- שהן מתבלבלות בין קשר קארמתי לנשמה תאומה.  גם אני הייתי במקומות האלה קודם, לכן אני מזכירה לכן שוב את ההבדלים:  

קשר קארמתי יש בו משיכה חזקה שהרבה פעמים מטשטשת ומרחיקה אותנו מעצמנו. דווקא מתוך הקשר הזה אנו קצת שוכחות מי אנחנו. לעומת קשר עם נשמה תאומה שמזכיר לנו מי אנחנו ולכן נחווה העצמה והתפתחות משותפת לעומת המקום של ניגודיות, חוסר, צמצום וקושי תמידי בתוך קשרים קארמתיים.

 

שימו לב להבדלים, הם משמעותיים. קשר קארמתי מתקיים והוא צריך להתקיים. אבל אם נכנסת לכן נשמה תאומה לחיים, תדעו לזהות אותה ואם תרצו- לעשות את הבחירה הנכונה עבורכן. זו יכולה להוות עבורכן זוגיות נשמתית, בריאה ומעצימה וזה מה שאני מאחלת לכן.

 

אתן מוזמנות לשאול שאלות על הנושא כאן בפוסט או דרך האינסטגרם.

אוהבת המון

תודה שהקדשת את הזמן לקרוא את התוכן שלי. אם אהבת אותו, אני הכי אשמח בעולם שתפרגני בחוות דעת חיובית באחת מהדרכים הבאות:
בפודקאסט, או ביקורת בגוגל, או תשתפי את התוכן ותעבירי את השפע הלאה באחת מהדרכים הבאות:

פייסבוק
וואטסאפ
דוא"ל
טלגרם