fbpx

תפריט

שקיעה באחד מחופי סיני - להכיל את השפע של היקום

היכולת להכיל את השפע שנכנס

היכולת להכיל את
השפע שנכנס

מה קורה כשמגשימים את הדברים שרצינו? ובמיוחד שזה נהיה קל כל כך?

זה מרגש? מספק? מרגיע?

או מלחיץ?

במקרה שלי- הרגשתי את כל מכלול הרגשות האלה, כשבחודש האחרון פשוט קיבלתי אחד לאחד

כ-ל מה שביקשתי מהיקום.

עומדת על החוף בסיני ומתבוננת אל הים

אוקי, בואו נתחיל מההתחלה- איך בכלל יצא שקיבלתי כל מה שביקשתי?

זה התחיל בעובדה שאני כבר מעל לחודש מקפידה לכתוב במחברת השפע שלי (כן, יש לי כזאת) יום יום, בד”כ בבוקר– כל מה שעולה לי שאני רוצה להגשים, כאילו זה כבר קרה.

 

אני כותבת תמיד בלשון עבר או הווה ומוסיפה המון תאורי רגשות והוקרות תודה.

 

הנה דוגמה למשהו שכתבתי:

“היה לי חודש פשוט מושלם! תודה על הכל! תודה על הכסף בבנק שרק גדל וגדל, על ה-17,000 ש”ח שביקשתי וקיבלתי בקלות רבה, תודה על הלקוחות המדהימים, הנאמנים, החיוביים, המעריכים והמדויקים לי שמילאו לי את החודש- במצב כזה של ביקוש לא הייתי מעולם בעבר! אני ממש כמו מגנט ללקוחות הכי מדהימים בעולם שממליצים עליי בכל מקום ודרך אפשרית!

 

תדה על הקהילה שלי שגדלה בקצב מסחרר באינסטגרם, בפייסבוק ובשאר החשבונות- ומורכבת מאנשים פתוחים, אוהבים, מעריכים, שנתרמים מהתכנים שלי, מעורבים, משתפים ועושים שינויים מדהימים בחייהם! וואו, אני מוקפת בכל כך הרבה אהבה!!…

 

אני מרגישה שהכל קורה לי במהירות ובקלות וזה ממלא אותי שמחה וסיפוק אדירים!

תודה לך על שבוע קסום בסיני שהיה בו ממש הכל- הנאה, שמחה, התרגשות, כיף ,לימוד, התפתחות, היכרות עם אנשים מדהימים שמדברים בשפה שלי ושהפכו לחברי נפש ותודה על התרחבות הלב שלי!”

 

 

אפילו עכשיו כשאני מעתיקה את המלים האלה, אני מרגישה שהלב שלי מתרחב מרגשות חיוביים ושמחים!! הכתיבה הזאת עושה לי כל כך טוב וזה גם הסוד שלה- היא מביאה אותי מהר מאוד להרגיש כאילו כל מה שאני רוצה כבר קיים- וזו גם הדרך המהירה ביותר לראות זאת במציאות החיצונית.

וכך היה!!

 

אחרי חודשים בהם ההכנסה שלי היתה בסביבות ה12,000-15,000 ש”ח, בסוף החודש כשחישבתי כמה נכנס לי, גיליתי שהכנסתי 25,000 ש”ח!! נכון, כיוונתי ל-17,000 ש”ח, אבל היקום הנדיב הזה הביא לי יותר!!

 

וזה כשהייתי שבוע בסיני- 3 ימים בחופשת צלילות (מרהיבות!) ועוד 5 ימים בסדנת מטמורפיק- השתלמות לרפלקסולוגים שבה למדנו טכניקה מדהימה של שחרור דפוסים מתקופת העוברות.

 

כאן חשוב לי לציין שלפני הירידה לסיני החלטתי שאני מחוקקת לעצמי חוק אישי בתודעה שאומר: כל סכום שאני מוציאה בחופשה, חוזרת אליי בחזרה פי שניים.

 

אני הוצאתי על הסדנה והימים בסיני כ-3,500ש”ח- ולפי חוק זה, פי שניים זה- 7,000ש”ח- שזה בדיוק הסכום הנוסף שנכנס לי מעבר ל17,000ש”ח אליהם כוונתי.

כמה דיוק יש ביקום הזה וכמה זה מדהים ומרגש!!

עומדת בתוך המים בים סוף

בחזרה לענייננו- אכן היתה לי חופשה  מ ד ה י מ ה בסיני- גם הכרתי אנשים מדהימים אחד אחד כמו שכתבתי, גם הרגשתי איך הלב שלי מתרחב לאהבה גדולה, גם רכשתי כמה חברי נפש חדשים שמדברים בשפה שלי וגם קיבלתי טכניקה חדשה אותה כבר הספקתי ליישם בקליניקה שלי עם תוצאות מדהימות.

 

בנוסף, אכן עלו לי מספר העוקבים במדיה החברתית, קיבלתי המון פידבקים מחממי לב- מהם ומהלקוחות היקרים שלי, הקליניקה שלי התמלאה עד אפס מקום וראיתי כמה האנשים שסביבי נתרמים ממני ומהמסרים שלי ובעקבותם יוצרים בעצמם שפע נפלא בחייהם.

 

והייתי בהיי. מלאה באנרגיות, שמחה ומאושרת. וכמובן שהצלחות  ח ו ב ה לחגוג- אז חגגתי בכך ששילמתי בבת אחת לבונה האתרים שעוזר לי להקים את האתר שבו אתם גולשים כרגע ויצאתי לארוחת ערב אינטימית עם דן, בן זוגי היקר.

הכל היה טוב ויפה ונמשך כשבוע.

 

ואז, פתאום היתה ירידה. הרגשתי שמשהו קורה לי ואני לא מצליחה לעצור את זה- אפשר לקרוא לזה בהלה, לחץ, או אולי בסה”כ ירידת מתח.

התחלתי למצוא את עצמי מגוללת בראשי מחשבות כמו- “אולי זה היה מקרי, אולי זה לא יקרה שוב… מה אם זו היתה הצלחה חד פעמית שלא תחזור על עצמה שוב? אני מראה לאנשים איך לחיות חיים של שפע כשאני בעצמי לא מצליחה להכיל את השפע, לשמור ולהגביר אותו בחיי?  מה זה אומר עליי? אני לא צריכה להרגיש ככה.. מספיק להרגיש ככה… דיי.. זה מוריד אותי.. אני מבקרת את עצמי.. אני לא אמורה לבקר את עצמי.. אני לא שולטת במה שאני חושבת.. אני חייבת לעשות משהו עם זה..”

 

כן כן, עוד ועוד מחשבות כאלה עברו לי בראש. ניסיתי לשחרר אותן באמצעות מדיטציות, חזרה על מנטרות מחזקות, הקשבה לפודקאסטים של קתרין זנקינה, ג’יימס וודמור ואחרים- אבל לא הרגשתי שזה עוזר.

 

טוב, זה קצת עזר, אבל מהר מאוד חזרו לי המחשבות המורידות ומצאתי את עצמי חסרת אנרגיות, עייפה, מבואסת, ומתרכזת בדברים שפחות מצליחים לי.

 

הבנתי שזה בדיוק מה שאני כבר יודעת- זה המבחן האמיתי לקבלת שפע גדול יותר- עד כמה אני מאמינה שזה מגיע לי? עד כמה אני מאמינה שאני יכולה להכיל את השפע ולשחזר הצלחות שוב ושוב? עד כמה גדלתי לתוך השפע החדש ואני סומכת על היקום שהוא ימשיך להביא לי אותו.

קרה לכם כבר שבחודש אחד קיבלתם יותר כסף ממה שהייתם רגילים וכמו שהוא נכנס הוא גם יצא? או שהכרתם אדם חדש, היה חיבור מדהים ותחושה שאתם על גג העולם ופתאום התחושה התחלפה בחשש גדול שאולי אתם לא מספיק טובים בשבילו או שזה טוב מכדי להיות אמיתי ומהרגע הזה היחסים הלכו והדרדרו?

 

זהו המקום שבו אנחנו גדלים ולומדים להכיל את השפע טוב יותר.

וזה המקום שבו אני לומדת.

אם זה קרה פעם אחת זה לגמרי יקרה שוב- המציאות ממחישה לי זאת בכל פעם מחדש.

השאלה היא האם אני באמת מוכנה להרגיש בנוח כשאני מקבלת יותר?

והתשובה שלי היא: כן! לגמרי כן!

 

אני אצטרך להמשיך לחזק את האמונה שלי בעצמי וביקום, ואעשה זאת בהחלט, כי אני כאן כדי לקבל יותר, כדי שאוכל לתת יותר.

אני מזכירה לעצמי שזה לא רק קשור אלי- זה קשור גם אליכם ולכל מי שאי פעם צרך ויצרוך את התכנים שלי-

אני מראה לכם את הדרך שלי כדי לעורר בכם השראה וכדי להראות לכם שגם אם הדרך לא תמיד ברורה, גם אם יש בה עליות וירידות- היא מופלאה והכי מתגמלת שיש, אם ממשיכים לצעוד בה.

ובשביל לתת את ההשראה הזאת, אני חייבת לתת דוגמה אישית.

וזוהי כל המהות של הבלוג הזה.

חוף שקט בסיני

אז אם אהבתם ואתם רוצים להפתח לתכנים איתם אני עובדת במסע האישי שלי ומייצרת שפע, שמחה והרבה מאוד סיפוק בחיי- הרשמו כאן למטה לניוזלטר ותקבלו גישה להמון תכנים חינמיים שבעיקר יגרמו לכם להרגיש טוב יותר.

 

נ.ב. אם אהבתם ואתם רוצים להפיץ את השפע בעולם- שתפו את הפוסט בפייסבוק ובשאר המדיה שאתם פעילים בה.

 

לחיי המון המון המון ויותר שפע ממה שנדמה לכם שקיים בחיים!

רוצה לשתף את הפוסט שקראת?

פייסבוק
וואטסאפ
דוא"ל
טלגרם