fbpx

תפריט

מיכל השפע סדנה
מיכל השפע לנייד

סדנת: מיכל השפע

כדי להכניס שפע חדש מבלי להלחץ ולהבריח אותו- עלינו להפוך לכלי יציב מספיק להכיל אותו

הקלטת סדנת זום פרקטית שנערכה קרוב ל-2.5 שעות + מצגת + מדיטציה

שתעזור לך להפוך לכלי קיבול לשפע גדול יותר של מה שאת רוצה- דרך הכנת התודעה לפני שהוא מגיע והתמודדות עם כל הטוב שנכנס מבלי להלחץ ולהדוף אותו.

הרישום להקלטה פתוח עבורך לעוד:
ימים
שעות
דקות
שניות

אם את:

 • נלחצת בכל פעם שמשהו טוב קורה בחייך.
 • מתקשה להאמין שמה שאת רוצה יכול להגיע לחייך ולהשאר.
 • מרגישה לפעמים שהכסף, הזוגיות והשפע שמגיעים- בורחים לך בין הידיים.
 • מחפשת את הקאץ' כשמשהו שרצית מתגשם, כי זה בטח טוב מכדי להיות אמיתי.
 • מרגישה שזו "טעות" כשמשהו שרצית מתגשם- ומכינה את עצמך לא להתאכזב יותר מדי כשזה יגמר.
 • רוצה להפחית את ההתנגדויות שמעכבות אותך בדרך ובזמן ההגשמה.
 • מוכנה להרחיב את חוויית השפע בכל התחומים בחייך ולהמשיך להגדיל אותה.
 • רוצה להעצים את ההנאה, הסיפוק והשמחה מהטוב שנכנס לחייך.
 • רוצה לחזק את החיבור לעצמך וליקום בדרך ותוך כדי הגשמה.

אז מיכל השפע  זו בדיוק הסדנה בשבילך!

מה תקבלי בסדנת מיכל השפע?

 • תלמדי איך להכניס את מה שאת רוצה לחייך.
 • תגלי מה יקבע אם מה שאת רוצה ישאר לאורך זמן.
 • תקבלי כלים להכין את עצמך למה שאת רוצה לקבל כדי שיהיה לך קל יותר להתמודד עם ההצלחה  .
 • תביני את הסיבה העיקרית לפחד שלך מהצלחה.
 • תקבלי כלים להתמודדויות עם הפחדים שצפים לקראת ובזמן הגשמה חדשה.
 • תקבלי מתווה לעבודה תודעתית שתוכלי לחזור עליה עם כל שפע חדש שתרצי ליצור, להכניס ולהשאיר בחייך.
 • תקבלי דרכים פרקטיות שיעזרו לך להשתמש בכוחות שלך ושל היקום בכל הגשמה חדשה.
 • ועוד חיזוקים להמשך הדרך שלך.

 תקבלי גישה להקלטה (שתשאר לך ללא הגבלת זמן), לכל החומרים של המצגת מהסדנה ומדיטציה עוצמתית שתעזור לך להפוך לכלי קיבול לשפע גדול יותר.

אולי את מתקשה כרגע לראות איך את מצליחה לקבל ולהכיל משהו חדש שלא היה לך מעולם.

אולי את מאמינה שהצלחה גדולה אפשרית עבור אנשים אחרים אבל אם היא מגיעה אליך- זו בטוח טעות.

אולי את משקיעה זמן כדי לקרוא, ללמוד ולקבל השראה מאנשים שהצליחו אבל איכשהו את לא מצליחה לבטוח בעצמך וביקום מספיק כדי להאמין שמגיע לך, את ראויה ויכולה להתמודד עם כל הצלחה שהיא.

אולי– את פשוט מפחדת להגשים כי.. מה אם תחווי לרגע את ההצלחה שבהגשמת החלום שלך ואז היא תברח לך בין הידיים וזה יכאב אפילו יותר מלא לחוות אותה בכלל?

אני רוצה שתדעי שאת לא לבד. אין דבר יותר מאתגר אותנו, בני האדם, מלהאמין שמשהו שלא היה לנו עד היום באמת נועד עבורנו והוא כאן כדי להשאר.

שנים הייתי נלחצת בכל פעם שקיבלתי משהו שממש רציתי: כשהיתה נכנסת זוגיות חדשה לחיי, הייתי משכנעת את עצמי לא להתרגל אליה יותר מדי כי זה בטח יגמר עוד מעט, וזה אכן נגמר מהר מאוד ברוב המקרים.

כשהיתה נכנסת לי הכנסה גדולה יותר ממה שהכרתי של כסף, הייתי נלחצת ממש ומוצאת את עצמי בהוצאות גדולות יותר או "משווה" בהכנסה נמוכה במיוחד חודש אחרי. 

 

היום אני יודעת שבחרתי בחירה לא מודעת לצמצם את את עצמי כי לא האמנתי שאני ראויה, יכולה ומסוגלת להתמודד עם כל הטוב הזה, כמו שראיתי אנשים אחרים שמצליחים.

למעשה, נמנעתי מלתת לעצמי להתנסות, להתקדם ולאפשר לעצמי להרגיש את כל החוויות שבדרך, כי באופן הזה, שמרתי על עצמי לא להפגע ולחוות את כאב האכזבה.

 

גיליתי בסופו של דבר- שהייתי מתאכזבת בכל מקרה אם משהו שרציתי לא היה מתגשם, או אם הוא היה מתגשם ואז נעלם. לא באמת הצלחתי להמנע מהכאב של האכזבה, אבל כן צמצמתי את עצמי ולא אפשרתי לעצמי להאמין שאני ראויה לחלום בגדול ולהגשים יותר. 

אז למדתי לעבוד עם התודעה שלי, להבין מה לא מאפשר לי להכיל את הטוב שאני רוצה. למדתי לזהות את המקומות בהם אני מצמצמת את עצמי ולהרחיב אותם לאט ובקצב שנכון לי.

אחרי התפתחות תודעתית שעברתי בעצמי והעברתי מאות נשים מדהימות שליוויתי במהלך השנים -גיליתי שהעבודה התודעתית החשובה ביותר היא לאו דוקא נקודת ההגשמה עצמה, אלא ההכנה להכיל את ההגשמה שלנו ולהרגיל את עצמנו להיות פתוחות לקבל ולהנות ממה שיצרנו תוך כדי תנועת התרחבות לעוד ממנו. 

 

אני מבינה שאולי כרגע המחשבה שתגשימי משהו שאת רוצה ושלא תצליחי להכיל אותו מפחידה אותך, אבל תני לי להראות לך שאת יכולה להפוך לכלי קיבול להרבה יותר שפע ממה שהיה לך עד היום בכל תחום בחייך באופן שנשאר, הולך וגדל כל הזמן.

אנחנו עדיין לא מכירות?

נעים מאוד, קוראים לי דנה יעקב, 15 שנים ניהלתי קליניקה מצליחה לטיפול, ריפוי, אימון והתפתחות אישית ורוחנית  וב-3 השנים האחרונות, אני מנהלת את עסק חלומותי,  FeelGood-עולם השפע, דרכו אני עוזרת לנשים כמוך למגנט שפע ולייצר ניסים בחייהן בעזרת חוקי היקום וחיבור לכוח התודעה האינסופי שלהן.

 

אני יכולה לראות איך יצרתי את החיים שחלמתי עליהם: אני חיה בזוגיות בריאה ואוהבת, מנהלת עסק מצליח שבו אני עושה את מה שאני הכי אוהבת בעולם, ממגנטת את האנשים הכי נכונים לי לחיי, שאני אוהבת והם אוהבים אותי, אני בריאה, חיה בשלום עם גופי ומטיילת בכל העולם- וזה בזכות עבודה עם התודעה שלי, שהיא כלי הקיבול שלי שאני מחזקת ומרחיבה כל הזמן.

קצת ממה שכתבו לי בסדנאות הקודמות שקיימתי:

המחיר לסדנת מיכל השפע שכוללת

   הקלטה

 מדיטציה עוצמתית

  מצגת הסדנה

הוא: 159 ש"ח

עבור 10 הנרשמות הראשונות 99 ש"ח בלבד!

עבור 15 הנרשמות הבאות רק 119 ש"ח.

 20 הנרשמות הנוספות מחיר מופחת של 139 ש"ח.

כל נרשמת לאחר מכן תשלם את מחיר הסדנה הרגיל 159 ש"ח.

נשארת עדיין עם שאלות?

אני מאמינה שתוכלי למצוא את התשובה פה

עם ידע וכלים פרקטיים לחיזוק והרחבת התודעה שלך והתמודדות עם הפחדים והספקות שיצוצו בדרך כך שתדעי להכניס ולהכיל שפע בכל התחומים שאת רוצה בחייך באופן שישאר וימשיך לגדול כל הזמן.

ברור! כחלק מהשליחות שלקחתי על עצמי בחיים האלה, אני מלמדת תמיד ברמה ובשפה שפונה לאנשים ברמות שונות של ידע והעמקה. 

 

לכן בניתי את הסדנה באופן כזה שתקבלי את כל הבסיס והידע שאת צריכה באופן פשוט, ממוקד וברור, שתוכלי להבין וכבר ליישם אותו- גם אם זו הפעם הראשונה שנתקלת בו.

שאלה מעולה! הסדנה מושתתת על חוקיות שאני מביאה לכל התכנים שלי, אך זו הפעם הראשונה שאני מעבירה את התוכן הספציפי הזה באופן ממוקד יותר, שכולל מתן מענה לשאלות שיעלו תוך כדי ופרקטיקה, כך שיהיה לך קל וברור ליישם מיד עם דגשים שיעזרו לך לחזק את עצמך בדרך ולהפוך לכלי קיבול יציב לכל שפע חדש ומרגש שיכנס לחייך.

 

בנוסף, אני גם יכולה להעיד בתור מי שכבר מעל ל-20 שנה חיה ונושמת את עולם הרוח וההתפתחות האישית, שגם אחרי שנחשפתי בפעם המאה לאותו תוכן- הבנתי אותו בכל פעם ברמה עמוקה יותר שעזרה לי ליישם באופן יעיל יותר את הידע בחיים שלי.

כשעתיים וחצי בהן העברתי המון תוכן ועניתי על כל השאלות של משתתפות הסדנה

אחרי התשלום את עוברת לדף הרשמה בו את רושמת את הדואר האלקטרוני שלך, אליו נשלח מייל עם קישור להקלטת הסדנה.
 
לעיתים המייל יכול להגיע לתיקיה שונה מ"דואר נכנס". אם את לא רואה את המייל, תקלידי "FeelGood" בשורת החיפוש בדוא"ל.

בטח, אין בעיה. אמנם בתשלום באשראי הכל קורה אוטומטית ומהר יותר- אבל אם את מעדיפה אחרת, כתבי לי את השם המלא, הדוא"ל שלך ומס' הטלפון  בהודעה לאינסטגרם או למייל ואשלח לך את הפרטים לצורך העברה בביט, פייבוקס או העברה בנקאית.