fbpx

תפריט

הגשמה שלי לאור פעולה מתוך השראה

פעולה מתוך השראה למימוש והגשמה

במשך שנים על גבי שנים, תוך כדי חוויות חיי ומודעות אליהן, גיליתי שכל דבר שאי פעם זימנתי והתממש בחיי- קרה באופן מודע או פחות מודע- דרך 6 שלבים קבועים

ככל שהעמקתי את למידת חוקי היקום והתודעה, ידעתי לזהות את השלבים ולקרוא להם בשמות.

 

החלטתי שאת הידע הזה אני רוצה להפיץ בעולם- כי לכל אחד מאיתנו הזכות הבסיסית להבין איך היקום פועל ולהשתמש בחוקי היקום למען המימוש והאושר האישי שלו. 

 

אז ארזתי את 6 השלבים לזימון כל דבר שרוצים- למדריך PDF שאותו אני מחלקת באהבה בחינם

 

את המדריך ניתן להוריד למחשב שלכם, להדפיס וכמו שהתמוגגתי כשלקוח שלי הגדיר אותו: "להפוך אותו לחוברת שהוא אוצר יקר".

 

שלב הפעולה מתוך השראה

בפוסט הזה אני רוצה לספר על אחד השלבים החשובים כל כך שפרטתי עליו במדריך: שלב הפעולה מתוך השראה.

זהו שלב שהרבה אנשים בעולם ההתפתחות האישית והרוחנית נוטים לפספס- וזה מה שיכול ממש למנוע מהשפע המיוחל להכנס לחייהם.

 

אחד מחוקי היקום (שעליהם ניתן ללמוד בהרחבה בקורס שלם שניתן להרשם אליו מכאן) הוא חוק הפעולה.

 

החוק הזה מדבר על כך שכדי שמשהו יקרה ויתממש במציאות הפיזית, נדרשת לכך תמיד- פעולה פיזית.

אחת הטעויות הגדולות בתהליכי זימון שאנשים עושים- היא שהם רוצים משהו, מדמיינים אותו, מתכווננים אליו, אבל בפועל- יושבים, מחכים ולא עושים דבר כדי לקדם זאת.

 

שלא תבינו אותי לא נכון- אין הכוונה להלחם ולהיאבק במציאות כדי שמשהו יתממש. מה שכן, הכוונה היא לפעול מתוך השראה. 

ועל זה רציתי לדבר איתכם- פעולה מתוך השראה יכולה לקבל כל מיני פרשנויות כי השראה, כפי שהיא, יכולה להחוות כמשהו מופשט ולא ממש קונקרטי.

אבל מכיוון שהבלוג הזה נועד להעביר אתכם, יחד איתי, את תהליך יצירת השפע בחיי, אני הולכת לספר לכם על כמה פעולות מתוך השראה שהביאו אותי לשפע חדש שלא היה לי עד כה, ובתקווה, ימחיש לכם בדיוק את עניין הפעולות האלה.

לפני שנה בדיוק, כמה שבועות לקראת ראש השנה, הרגשתי דחף עז להתמסר לגמרי ולחלוטין לביצוע כל הטכניקות והפעולות שלמדתי במשך שנים בקורסים שונים ובספרים- על מנת לייצר לעצמי הרבה יותר שפע בחיי. ואז, עלה לי הרעיון- "למה להשאיר את זה רק לעצמי? למה לא לשתף בזה עוד אנשים ולהפוך את זה לתהליך משותף?"

 

תוך כדי המחשבה על זה, עלה לי הרעיון לפתוח קבוצה בפייסבוק– שתהיה סגורה ורק מי שמוכן ורוצה לעבור תהליך משותף איתי יוכל להצטרף אליה. מהרגע שהחלטתי לעשות זאת- ירדו לי המון רעיונות: אני אפרסם אחת לחודש משימה חודשית שאותה כולנו בקבוצה נבצע לאורך החודש. המשימה תהיה ביצוע טכניקה אחת בלבד מתוך מאות הטכניקות שנחשפתי אליהן במהלך השנים ליצירת שפע- שאותה נבצע יום יום עד שהיא תוטמע בנו ותהפוך לחלק מאיתנו.

 

פתיחת קבוצת הפייסבוק היתה ללא ספק פעולה מתוך השראה שהיתה לי. הרעיון עלה, לא התמהמתי איתו כל כך ופשוט פעלתי. 

מה שמדהים הוא שברגע שפעלתי, מתוך הצורך האישי שלי, הגיעו אלי עוד ועוד רעיונות לעוד פעולות מתוך השראה. את רובם ביצעתי. והחבר'ה שהצטרפו אלי לקבוצה הרעיפו עליי אינסוף אהבה, הערכה ושיתוף של התהליך שלהם. לדעת שאני נותנת ערך אמיתי, מתוך הדחף והצורך הפנימי שלי- היה אחד הדברים הכי מרגשים שמימשתי עד כה בחיי.

 

זה הוליד אצלי עוד ועוד רעיונות, חדוות ויצירה ושמחה גדולה להפיץ את הידע שלי עם עוד אנשים.

מקלידה למחשב רעיונות מתוך השראה

ואז, עם החודשים שעברו והגדילה של הקבוצה, תוך כדי שאני מסיימת לימודי אימון אישי לתעודה המוכרת ע"י לשכת המאמנים, התחלתי להבין שיש לי כל כך הרבה עוד מה לתת ויש לי רצון עז לכך והגיע הזמן שאתחיל להקים עסק של יצירת שפע בחיים.

אבל מאיפה להתחיל? ומה לעשות?

 

אז, בחודש מאי 2019  הגיע רעיון חדש- לפתוח בלוג. "אוקיי, אני הולכת על זה!" החלטתי. למרות שלא ממש הבנתי מה זה אומר כי לא בדיוק קראתי בלוגים עד אז, אבל פתאום התחשק לי לעשות את זה, אחרי הכל- זה עוד סוג של ביטוי עצמי ואני התחלתי לעוף על לבטא את עצמי.

 

התחלתי לקרוא ולבדוק על איך לפתוח בלוג.

שוב- פעולה מתוך השראה

תוך כדי הבדיקות, הבנתי שאם אני רוצה לבנות עסק יציב סביב הבלוג, הדרך הטובה ביותר היא לייצר בלוג שהוא חלק מהאתר שלי. אבל לא היה לי אתר.. אז התחלתי לבדוק אופציה לבנות אתר בעצמי.

 

אין ספק שהיתה לי המון תושיה ואמונה ביכולות שלי.

דברים לא התקדמו באופן כל כך חלק. ניסיתי לבנות אתר בלא אחר מאשר WordPress. למי שמבין קצת בבניית אתרים, יש אופציה לבנות לבד אתר ב Wix שזה ככל הנראה הרבה יותר קל ופשוט, אבל WordPress היא פלטפורמה שיותר נתמכת במנועי החיפוש של גוגל ובאופן כללי נחשבת לטובה יותר לאורך זמן, אבל- גם הרבה יותר מסובכת לעבודה וללמידה.

 

בקיצור- זה היה הרבה יותר מסובך ממה שחשבתי ומכיוון שלא הצלחתי להתקדם כמו שרציתי, הייתי ממש מתוסכלת. 

אז הבנתי שזה ממש בסדר לבקש ולקבל עזרה. ביקשתי עזרה מהיקום.

ואז, נתקלתי באחד הפוסטים בקהילה של בלוגריות אחריה עקבתי בפייסבוק – המלצות לבוני אתרים שגם מלמדים איך להקים אתר. 

 

צצה לה עוד פעולה מתוך השראה- אספתי כמה מספרי טלפון ובשיחה הראשונה ידעתי שמצאתי בדיוק את העזרה שחיפשתי. מכיוון שהאמון שלי ביקום עדיין לא מלא תמיד תמיד, הרגשתי צורך להתקשר גם לשאר המספרים שאספתי. אבל דוקא אחרי שדיברתי עם עוד 3 בוני אתרים אחרים, הבנתי שהאדם הראשון איתו דיברתי- משה, הוא האיש שחיפשתי.

 

ואז, במשך כחודשיים ערכנו שיעורי בניית אתר דרך האינטרנט, ואני ישבתי ובניתי אתר, פחות או יותר במו ידי, עם עזרה ענקית ממשה. 

מה שיצא מכל הסיפור הזה, הוא שמעבר לאתר שיש לי בו בלוג– זה שאתם קוראים ברגע זה, יש באתר הזה גם את כל המידע עליי ועל העסק החדש שהקמתי.

 

העבודה עם האתר הביאה אותי להתחיל לעבוד עם מערכת דיוור חדשה ולייצר קהילה אליה נשלחים המיילים שלי. (פעולה מתוך השראה)

היא הביאה אותי גם להקים את הקורס : 12 חוקי השפע של היקום שבו אני מלמדת את חוקי היקום באמצעות הטמעתם דרך החוויה, ליצירת בהירות רבה הרבה יותר בחיים שלנו ומתוכה יצירת הרבה יותר שפע. (עוד פעולה מתוך השראה).

 

בעקבות עבודה עם רשימת התפוצה, התחלתי למכור את הקורס הדיגיטלי הראשון שלי בעסק החדש שלי. אני אמנם רק בתחילת דרכי, זה ברור לי לגמרי, אך ההשראה, הרעיונות והדחפים שלי- מביאים אותי ליצור עוד ועוד, ולהגדיל את העסק, את ההכנסות שלי והכי חשוב- את תחושת המימוש שלי בחיי.

אני מחייכת לאחר ביצוע פעולה מתוך השראה

ולא, יקרים, לא היה לי מושג כשהקמתי את קבוצת הפייסבוק: יוצרים חיים של שפע שהיא תוביל אותי להקמת עסק מכניס שהוא כולו ביטוי של כל מה שבאמת מעניין אותי בחיים. רק ידעתי שאני רוצה יותר מימוש, סיפוק ושקט נפשי וכלכלי. כל זה התחיל כבר לקרות וממשיך מתוך הפעולות שנובעות מהשראה.

 

ככל שהתחלתי לסמוך על תחושות הבטן שלי ועל הדחפים לפעולה שהגיעו משם ופחות עשיתי דברים "כי צריך" או כי "ככה למדתי", התחלתי להנות ממש מהתהליך ולייצר בחיים שלי בקלות רבה יותר את הדברים שרציתי.

 

אני עדיין לומדת לפעול מתוך השראה, אבל שמתי לב שכשאני יודעת מה המטרה שלי ולא מלחיצה את עצמי להגיע אליה, או במלים אחרות "סומכת על היקום"- הפעולות מתוך השראה מגיעות אלי באופן טבעי.

אם אהבתם, כתבו לי על כך.

ואם עדיין לא נרשמתם לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג- אתם מוזמנים להרשם לקבל ממני עדכונים על כל פוסט חדש שאעלה לבלוג.

רוצה לשתף את הפוסט שקראת?

פייסבוק
וואטסאפ
דוא"ל
טלגרם