fbpx

תפריט

אני והזוגיות שלי

אני והזוגיות שלי

מאסטרקלאס חינמי בן 4 ימים, שיעזור לך לנתב
את הזוגיות שלך לחוויה מועצמת של שפע ואהבה,
לך, לאדם שלצידך ולזוגיות שלכם

מאסטרקלאס חינמי בן 4 ימים,
שיעזור לך לנתב את הזוגיות שלך,
לחוויה מועצמת של שפע ואהבה,
לך, לאדם שלצידך ולזוגיות שלכם

בימים שבין 8/8- 13/8 (מלבד שישי ושבת) בשעה 21:30- נפגש ללייב בקבוצת פייסבוק סגורה, שאח"כ יעלה כהקלטה באתר מיוחד למאסטרקלאס עם דפי עבודה-

כדי שתוכלי להתחיל לבנות את היסודות לזוגיות מפרה, שמתקיימים בה שפעעעע של אהבה, קרבה, אינטימיות, תשוקה, חברות, כבוד, בטחון, שלווה, שמחה וכל מה שאת רוצה לחוות בה.

בנוסף לכל זה- מי שנרשמת למאסטרקלאס, הולכת לקבל את האפשרות לזכות במתנה ממש שווה.

אם את:

 • נמצאת בזוגיות ומוכנה לחוות יותר ממה שאת חווה כרגע בזוגיות שלך
 • לא נמצאת בזוגיות ורוצה ללמוד את הבסיס לבניית זוגיות בריאה, מעצימה ומלאת שפע
 • רוצה להפחית את התלות שלך באדם שלצידך ולהתחבר לכוח היצירה שלך בתוך הזוגיות  
 • מוכנה לקבל ולאהוב יותר את עצמך בתוך הזוגיות ומחוצה לה
 • רוצה להרחיב את היכולת שלך לאהוב ולקבל יותר את האדם שלצידך בזוגיות
 • אוהבת את הזוגיות שיש לך כרגע ורוצה לאהוב אותה אפילו יותר
 • מוכנה להפוך את הזוגיות שלך למקור של כוח שמגביר שפע בעולם

אז המאסטרקלאס *אני והזוגיות שלי* הוא בול בשבילך!

מה תקבלי ממני במאסטרקלאס?

 • שימוש בעקרונות זימון המציאות ליצירת חוויה זוגית מעצימה ושופעת 
 • עקרונות מפתח שמייצרים בסיס לשפע בתוך זוגיות
 • חיזוק הכוח שלך שמייצר ניסים בתוך זוגיות מבלי להצטרך לשנות את הצד השני
 • תפיסה חדשה שתעצים אותך ואת הזוגיות
 • השראה להתנהלות בריאה שתוכלי לקחת וליישם בתוך הזוגיות שלך
 • תדר גבוה שיתן לך בוסט אנרגטי שיאפשר לך ליצור שינוי חיובי מהיר בחוויה הזוגית שלך
 • תמיכה, העצמה ומענה לשאלות שיעלו לאורך המאסטרקלאס

 אם השתתפת באחת או יותר מהפעילויות והמאסטרקלאסים החינמיים שערכתי בעבר,  את יודעת שלמרות שזה לא כרוך בתשלום- אני לא חוסכת בידע, ערך וכלים וגם הפעם כך זה הולך להיות!

 • מאסטרקלאס *אני והזוגיות שלי* עומד בפני עצמו והוא גם הכנה לתכנית החדשה שלי שתפתח מיד אחרי- אם תרצי להעמיק ולעבור תהליך מעצים ומרגש עבורך ועבור הזוגיות שלך, יש למה לצפות!

קצת ממה שכתבו לי בפעילויות והמאסטרקלאסים הקודמים:

טופס הרשמה למאסטרקלאס:

עדיין לא מכירות?

קוראים לי דנה יעקב.
מאז ומעולם עניין אותי להבין איך העולם שלנו פועל, או ליתר דיוק- איך נוצרים קסמים בעולם.

אמרו לי לא פעם שאני תמימה,
אבל האמנתי בקסמים ורציתי להבין אותם.

 

היום אני מרגישה שאני לגמרי ממלאה את הייעוד הנשמתי שלי- ואני יודעת זאת כי אני אוהבת את חיי.
אני חיה בזוגיות מופלאה שהיא מעבר לכל מה שחלמתי והיא מספקת לי את הכר הבטוח, האוהב והיציב שמאפשר לי לצמוח ולהפיץ את השפע שלי בעולם תוך כדי שאני מגשימה עוד ועוד חלומות .

אבל זה לא תמיד היה כך.


במהלך חיי, חוויתי סוגים שונים של מערכות יחסים זוגיות, חלקן הציפו בי כאב רב ופחדים שלא ידעתי להתמודד איתם ובחלקן הרגשתי שאני מתרחקת מעצמי ולא אהבתי את מי שראיתי במראה.

 

החוויות האלה טלטלו אותי מאוד והובילו אותי לשאלות כמו: "האם אכן קיימת עבורי חוויה זוגית שבה אוכל להרגיש חופשיה, אהובה, בטוחה ושמחה באמת?" זה נראה לי קשה מדי, מסובך מדי, כואב מדי ולא פעם שאלתי את עצמי האם כל הטלטלות הרגשיות שמערכות יחסים זוגיות מציפות בי אכן שוות את זה.

 

במקביל לחוויות הזוגיות בחיי- הקדשתי את הזמן ללמוד על חוקיות היקום, זימון מציאות, להתחבר לעצמי ולרפא את המקומות שהציפו בי כאב בתוך הזוגיות.

במשך מעל לעשור למדתי פסיכותרפיה הוליסטית, דמיון מודרך, ריברסינג, הנחיית מדיטציות, אימון, NLP, ניהלתי קליניקה מצליחה לטיפולים הוליסטים ותוך כדי קראתי כל ספר, למדתי כל קורס, סדנה ותהליך ליווי שמצאתי- על תודעה, חוקיות היקום ויצירת מציאות.

 

בכל שלב בתהליך ההתפתחות האישית שלי, שאלתי שאלות עמוקות יותר והתשובות התחילו להגיע- מתוך כל מה שלמדתי בחוץ ולאט לאט יותר ויותר מתוכי.

הסכמתי, למרות הפחדים, לתת לתשובות להאיר לי את הדרך להתנסויות חדשות בחיי 

מה שהוביל אותי לחוויה הנוכחית שלי בחיי היום:

 

אני מקיימת קרוב ל-7 שנים זוגיות נשמתית עם אהוב ליבי, דן, שמקיימת בתוכה אהבה גדולה, כבוד, הערכה, שמחה, חברות, אינטימיות, פתיחות, תקשורת בריאה, חופש, התפתחות אישית ורצון משותף לגדילה.

מערכת היחסים הזוגית שיצרנו נתנה לי את הכר התומך לגלות את הגרסה העוצמתית ביותר שלי, לנוע קדימה מהר יותר ולהגשים עוד חלומות אישיים ומשותפים יחד.

 

היום אני חיה את החיים שתמיד חלמתי עליהם: מטיילת בעולם עם אהוב ליבי, דן, בשפע כלכלי, מוקפת באנשים שאני אוהבת בכל מקום בו אני נמצאת, מלאת תודה על כל יום בחיי והכי הכי- שלווה ומחוברת לעצמי יותר מאי פעם.

ואני עושה זאת תוך כדי שאני מלמדת ומלווה נשים לחיות בזוגיות בריאה ואוהבת, לנהל עסק מצליח שבו הן עושות את מה שהן הכי אוהבת בעולם, למגנט את האנשים הכי נכונים להן, שמדברים בשפה שלהן ואוהבים אותן, להיות בריאות ולחיות בשלום עם גופן ולטייל בכל העולם, בעזרת שימוש בכוח התודעה האינסופי וחוקיות היקום.

 

עכשיו תורך להצטרף אלי לתפיסה חדשה ותובנות שיעזרו לך לייצר את החוויה הזוגית המעצימה והשופעת שיכולה להיות אפשרית עבורך, אם תבחרי בה.

נשארת עדיין עם שאלות?

אני מאמינה שתוכלי למצוא את התשובה פה

עם אבני היסוד ליצירת זוגיות בריאה, מפרה שמייצרת שפע לך, לאדם שלצידך ולעולם.

 וגם חיבור לכוח שלך להשפיע, למגנט ולייצר את החוויה הזוגית המופלאה שאת רוצה לעצמך.

התוכן מכוון בעיקר למי שבזוגיות או רוצה לייצר לעצמה זוגיות בריאה ומפרה. לכן, גם אם את לא נמצאת כרגע בזוגיות אבל רוצה לקבל את הבסיס לבניית זוגיות מעצימה מלאת שפע עוד לפני שהיא נכנסת לחייך- המאסטרקלאס יהיה מושלם עבורך.

ברור! כחלק מהשליחות שלקחתי על עצמי בחיים האלה, אני מלמדת תמיד ברמה ובשפה שפונה לאנשים ברמות שונות של ידע והעמקה. 

אין לי ספק שבכל שלב של היכרות עם עולם התוכן הזה, תוכלי להתרם מהמאסטרקלאס ברמת הידע, הכלים והאנרגיה, גם אם זו הפעם הראשונה שלך בעולמי.

זו הפעם הראשונה שאני הולכת לדבר על נושא הזוגיות מהיבט הכוח שלנו להשפיע על הזוגיות ולכן, גם אם הקווים המנחים דומים לתכנים שהעברתי בעבר, זה תוכן חדש שמעולם לא יצא ממני באופן הזה.


בנוסף, המאסטרקלאס יועבר בשידורים חיים שכוללים מתן מענה לשאלות שיעלו תוך כדי, פרקטיקה ומשימות לעבודה עצמית שיתנו לך את הבסיס ליצירת חוויה זוגית מעצימה ומלאת שפע – שזה מה שעושה את כל ההבדל בין צריכת ידע בלבד ליישום והגשמה בפועל.

המאסטרקלאס כולל 4 שידורים חיים:

היום ה-1 למאסטרקלאס ביום שלישי ה-8/8.

היום ה-2 למאסטרקלאס ביום רביעי ה-9/8.

היום ה-3 למאסטרקלאס ביום חמישי ה-10/8.

היום ה-4 למאסטרקלאס ביום ראשון ה-13/8.

 

השידורים החיים יועברו בקבוצת הפייסבוק "יוצרות חיים של שפע" בכל אחד מהימים, החל משעה 21:30.

בודאי! אני תמיד אוהבת להקליט ולשלוח את ההקלטה לכל מי שנרשמת לתכנים שלי. אני יודעת שהתוכן שאעביר במאסטרקלאס, הוא תוכן שצריך לפעמים לחזור עליו שוב כדי להבין לעומק ולגעת ליישם אותו.

אני גם לוקחת בחשבון שיש מי שעסוקות ולא יכולות להתפנות במועדים של הלייבים ולכן אני כל כך שמחה על האפשרות הטכנית להקליט ולשלוח את ההקלטה לכל מי שנרשמה.

 

ההקלטות יעלו לאתר הקורסים של עולם השפע עד יום לאחר כל לייב. הגישה לפעילות באתר הקורסים תשלח אליך במייל לאחר ההרשמה לפעילות ותשאר לך פתוחה לצפיה עד לתחילת התכנית ב-20/8.

לעיתים המייל יכול להגיע לתיקיה אחרת מ"דואר נכנס". אם לא ראית את המייל, הקלידי "FeelGood" בשורת החיפוש בדוא"ל איתו נרשמת לפעילות.

יש לי המון תוכן להעביר ומידת ההרחבה שלי בכל נושא תהיה בהתאם לשאלות שיעלו בלייבים. 

ממליצה לשריין לכל לייב כשעה ורבע.

שמחה שאת שואלת! אם יצא לך להיות בפעילויות שלי בעבר, את בטח יודעת שאני נותנת בהן המון ערך שיכול לתת מענה מספק לשלב שאת נמצאת בו כרגע.

 

כמו שציינתי כאן למעלה- מאסטרקלאס *אני והזוגיות שלי* עומד בפני עצמו והוא גם מכין אותך לתכנית החדשה שלי שתפתח מיד אחרי- למי שתרצה להעמיק ולעבור תהליך משנה חיים, אתן את כל הפרטים עליה במהלך המאסטרקלאס!

אם נרשמת בעבר ל"עולם השפע" עם המייל שהזנת ובחרת בשלב מסוים להסיר את עצמך מקבלת דוא"ל, המערכת מכבדת את בקשתך ולא תרשום אותך, כדי שלא תקבלי מיילים מעולם השפע.

 

אבל אל דאגה, אני והצוות שלי כאן כדי לוודא שתוכלי לממש את הרצון שלך ולהירשם.

שלחי לנו הודעה למייל ([email protected]) או דרך יצירת קשר בתפריט העליון ונדאג לטפל בזה : )