fbpx

תפריט

היקום קורא לך

התכנית שסוללת לך את הדרך המלאה
ליצירת השפע שאת רוצה בהרמוניה עם היקום וכוללת:
מפגשים קבוצתיים שיעורים מוקלטים תמיכה בקבוצת פייסבוק סגורה

התכנית שסוללת לך את הדרך המלאה ליצירת השפע שאת רוצה בהרמוניה עם היקום וכוללת:

מפגשים קבוצתיים
שיעורים מוקלטים
תמיכה בקבוצת פייסבוק סגורה

סרטוני המלצה ממשתתפות התכנית:
כבר מהרגע הראשון שאת מחליטה להצטרף לתוכנית ועושה את הצעד לשינוי, לא תחזרי להיות מי שהיית קודם
את תהיי הרבה יותר מודעת מתי את כן ומתי את לא מחוברת לעצמך ובאופן אוטומטי תחברי שוב לעצמך, תביני שאת כבר לא לבד והיקום לצידך וזה משהו שיישאר שלך לתמיד. תהיי הרבה יותר רגועה, תרגישי איך יש לך עוד מקום להתרחב, להטעין את עצמך באנרגיות ותבחיני בניסים שקורים סביבך
סרטוני המלצה ממשתתפות התכנית:

זה הזמן שלך לחיות את החיים שתמיד חלמת עליהם,
מתוך שלווה ובטחון בעצמך וביקום

אולי עכשיו את מרגישה שמשהו לא עובד לך, את לא מצליחה להביא את עצמך לידי ביטוי כמו שהיית רוצה, את לא מסופקת ממערכות היחסים שלך ואת לא מצליחה לזמן את מה שאת רוצה, או בכלל לדעת מה את רוצה.

 

יכול להיות שניסית להסתיר את עצמך, את העוצמות שלך, להרגיש ראויה ולחלום רחוק יותר. התרגלת להעביר ביקורת על עצמך, להשוות את עצמך לאחרים, חשבת שאת לא מוצלחת מספיק והכל היה מסובך וכבד.

 

אני רוצה להגיד לך שאת ראויה ושזה יכול להיות קל יותר עבורך. אני רוצה לייצר לך בהירות, דרך כך שאראה לך איך להתחבר חזרה לעצמך ולכוח זימון המציאות שתמיד היה בך.

 

שיהיה לך נוח ונעים עם האור שבך, שתרגישי בבית עם עצמך. שתחווי בטחון ושמחה, שתביאי את עצמך לידי ביטוי בעולם, תראי איך היקום משתנה בהתאם לשינוי שלך וכמו ילדה- תסמכי שוב על היקום שתומך בך תמיד.

מזדהה עם משהו מהדברים האלה?
  • את מרגישה בשפע בתחומים מסויימים בחייך ומחפשת להגדיל אותו בתחומים אחרים (כמו זוגיות/ כסף/ קריירה/ דימוי עצמי/ חברים/ בריאות וכו').
  • רוצה לחזק את החיבור לעצמך כדי לייצר בהירות, שלווה ובטחון בדרך שלך 
  • מחוייבת ב-100% להעמיק בגילוי מי שאת והשפע שקיים בתוכך.
  • נחשפת לתכנים שלי במדיה והרגשת שזה "זה" עבורך.
  • מוכנה לקחת אחריות מלאה על הצד שלך ביצירת המציאות שאת רוצה ולעשות כל מה שצריך כדי להגשים אותה.
  • רוצה להשקיע בעצמך כדי לגלות את הקסם שטומן עבורך היקום ולהאיץ את ההתפתחות האישית, הרוחנית והתודעתית שלך.
  • מרגישה קריאה פנימית להצטרף אלינו עם ולמרות החששות הטבעיים שאולי עולים בך בלקיחת הצעד הזה.

אם ענית "כן" לאחת מהשאלות לפחות-
היקום קורא לך והתכנית הזאת היא בשבילך:)

סרטוני המלצה ממשתתפות התכנית:

מבנה התכנית

היקום קורא לך היא תכנית שעוצבה במיוחד, כדי לתת לך את כל הכלים לזימון ויצירת המציאות שאת רוצה, דרך חיבור והיכרות מעמיקה יותר של עצמך, הבנת החוקים הרוחניים של היקום וטכניקות שמזרזות את התהליכים האלה.

 

חשוב יותר- התכנית בנויה באופן כזה שתרגישי ותחווי שפע בחייך בכל התחומים- במהירות ובאופן שישאר איתך לכל החיים.

כדי להיות *בין הראשונות* שיקבלו עדכון על פתיחת המחזור הקרוב הרשמי כאן:

מה כוללים 12 השיעורים המוקלטים

שיעור 1- נקודת המוצא שלך

לפני שאנחנו יוצאות לדרך המשותפת, חשוב שנדע איפה את נמצאת כרגע ולאן את רוצה להגיע.

בשיעור הזה נייצר בהירות גדולה יותר לגבי החיים שלך היום והחיים שאת רוצה שיהיו לך בסוף התהליך. נלמד את חוקי היקום – כדי שתדעי איך לעבוד יחד איתם, מה שייצר פשטות בהמשך התהליך ונתחיל בצעד הראשון לקראת ההגשמה שלך.

שיעור 2- חיבור לשפע שבך

לכל אחת מאיתנו יש מכלול של שפע ייחודי שמגיע מתוך איכויות שהיא נולדת איתם. כמו בכל דרך חדשה, נצייד אותך בכל מה שאת צריכה כדי לצלוח אותה- דרך חיבור לעוצמות ולכוחות הייחודיים שבך, שיהוו בסיס וקרקע לצלוח את האתגרים, שאולי יעלו במהלך הדרך.

שיעור 3- יצירת בהירות

נמשיך ונעמיק בהבנת הייחודיות שלך ונזהה היכן היא באה לידי ביטוי בחייך- מתוך הזיהוי והבדיקה, נייצר בהירות גבוהה יותר לגבי מי שאת ומי שבאת להיות בחיים האלה ולאן את שואפת ורוצה להגיע.

שיעור 4- שחרור העבר

כדי לאפשר לשפע חדש להכנס לחייך- יש צורך לפנות לו מקום ולשחרר את מה שעלול לחסום אותו. נזהה את החוויות, הזכרונות והרגשות שמעכבים את ההגשמה שלך כרגע ודרך טכניקה שעובדת על
תת המודע- נשחרר אותן.

שיעור 5- גילוי ושחרור אמונות מגבילות

במהלך שנותיך, מתוך דברים שלימדו אותך או חוויות שחווית- אימצת לעצמך מחשבות על עצמך ועל החיים שהפכו לאמונות. האמונות האלה אולי קידמו ומקדמות אותך בתחומים מסויימים בחייך, אבל בודאות יש לך גם אמונות שמעכבות את השפע שאת רוצה לקבל (אחרת היית מגשימה בקלות כל דבר) ומכיוון שלאמונות שלך יש משקל גדול במה שמתמגנט לחייך- נלמד טכניקה מאוד עוצמתית לשחרור אמונות שמעכבות אותך.

שיעור 6 - תודעה גבוהה/פחד

כל בחירה שאת עושה בחייך, מונעת מתודעה גבוהה או מפחד. כשאת בוחרת לפעול מתוך פחד- את מתרחקת מעצמך ומהגשמת החלומות שלך. כשאת בוחרת מהתודעה הגבוהה- את מסונכרת עם עצמך ועם היקום, מה שמביא לזה שהדברים שאת רוצה, מתגשמים בקלות רבה בחייך.
בשיעור הזה נלמד איך לזהות כל חלק בתוכך ואיך לדעת לבחור נכון.

שיעור 7- המהות

כל דבר בעולם הזה נוצר לפני הכל מאנרגיה. כדי ליצור את המציאות שאת רוצה, עלייך להבין מהי האנרגיה המסויימת של מה שאת רוצה. זוהי המהות של הדבר הזה.
בשיעור הזה נלמד לדייק ולגלות את המהות של מה שאת רוצה וליצור מציאות מתוך המהות הזאת.

שיעור 8- חזון

בשלב הזה, למדת להכיר את עצמך טוב יותר ואת מה שאת רוצה ושחררת את הדברים העקריים שעכבו אותך עד היום. לפעמים, זה כל מה שתצטרכי כדי ליצור מציאות. ובכל זאת, בשלב הזה נזרז את תהליך יצירת המציאות דרך בניית חזון ברור באמצעות דמיון, כתיבה ולוח חזון.

שיעור 9- להיות האישה שחיה את החזון

בשלב הזה, למדת להכיר את עצמך טוב יותר ואת מה שאת רוצה ושחררת את הדברים העקריים שעכבו אותך עד היום. לפעמים, זה כל מה שתצטרכי כדי ליצור מציאות. ובכל זאת, בשלב הזה נזרז את תהליך יצירת המציאות דרך בניית חזון ברור באמצעות דמיון, כתיבה ולוח חזון.

שיעור 10- סטנדרטים חדשים

עוד דרך עוצמתית לזרז את יצירת המציאות בחייך- היא להבין מהם הסטנדרטים החדשים שאת מוכנה לחיות לפיהם בחייך. זוהי ההתנהלות שלך מתוך הגרסה שלך שחיה את החזון.
זהו שיעור עוצמתי שיתן לך בהירות גבוהה יותר לגבי הפעולות שתעשי מתוך התנהלות חדשה ומקדמת הרבה יותר בחייך.

שיעור 11- להבין איך היקום עובד איתנו

בשלב הזה את כבר יודעת הכל על זימון ויצירת מציאות, מתוך דיוק פנימי והתנהלות עם חוקיות היקום.

בשיעור נלמד מה התפקיד שלך ביצירת המציאות ומה תפקיד היקום. אנחנו נחזק את יכולת ההתמסרות שלך ותקבלי ממני עוד חיזוקים לדרך.

שיעור 12- סיכום וצידה לדרך

אחרי שאת יודעת את כל מה שצריך לדעת על זימון ויצירת מציאות,

את מיישמת את הידע הזה בחייך. את מקבלת תמיכה מלאה ממני ומהקבוצה- אני מציידת אותך בצידה לדרך.

בשיעור הזה, דרך סיכום התהליך שלך, תקבלי עוד חיזוקים שיתנו לך את הבטחון להמשיך את הדרך בכוחות עצמך ובתמיכה מלאה של היקום- להגשים עוד ועוד חלומות בחייך.

סרטוני המלצה ממשתתפות התכנית:

מה תקבלי ממני בתכנית?

מסגרת אידאלית

בתוכנית את בתוך מסגרת ששומרת עליך, כך שתהיי בתדר גבוה שיאפשר לך לעשות את השינויים שאת רוצה במהירות ובקלות רבה, יותר ממה שאת חושבת.

חיבור אל עצמך

אלמד אותך את כל הכלים שאת צריכה, כדי להתחבר לעצמך, לדעת לזמן את מה שאת רוצה ולחבור לכח היצירה של היקום

תמיכה מלאה

תוכלי להיעזר בי בכל שלב דרך קבוצת הפייסבוק הסגורה,

מפגשי הזום והמיילים- אני איתך יד ביד

בהירות ובטחון

תהיה לך בהירות גדולה יותר לגבי הקריירה, הזוגיות שאת רוצה ובטחון לצעוד בדרך שלך, מבלי להתנצל. תתחילי להביע את עצמך, זה יקרה בכל מקום וישפר משמעותית את היחסים שלך בבית, עם המשפחה, חברים וכמובן בזוגיות. כל זה יוביל לניקוי מערכות יחסים שלא נכונות לך ומגנוט מערכות היחסים שתמיד חלמת עליהן.

שינוי תפיסתי

הידע שאלמד אותך ישנה לך את התפיסה והההרגלים היומיומיים. הוא ייתן לך הזדמנות לנקודת מבט אחרת, חדשה וחיובית. תלמדי את חוקיות היקום ותוכלי להשתמש בידע הזה שוב ושוב.

בונוסים

בנוסף, את מקבלת ממני בונוסים שיתנו לך את המעטפת המושלמת שתתמוך בתהליך ותאפשר המשכיות גם לאחר סיום התכנית:

גישה לכל החיים לקורס הדיגיטלי: 12 חוקי השפע של היקום

שילמד אותך להכיר את כל 12 חוקי היקום דרך הסבר וחוויה (בשווי  222ש"ח)

12 חוקי השפע - בונוס ליקום קורא לך

גישה לכל החיים לקורס הדיגיטלי:
לגלות את השפע

 שיעביר אותך תהליך משמעותי של גילוי הכוח הממגנט ביותר לשפע שקיים בתוכך (בשווי 111 ש"ח)

לגלות את השפע - בונוס ליקום קורא לך

גישה לסדנת הנשימות הקרובה שמתוכננת להפתח בינואר

מפגשים חיים בזום והקלטות לתרגול אחת הטכניקות העוצמתיות ביותר שמאפשרות טרנספורמציה, עיבוד ושחרור רגשי, חיבור לתודעה הגבוהה וקבלת מסרים והגברת השלווה והבטחון שבחיבור הפנימי שלך (בשווי 444 ש"ח)

סדנת נשימות

עוד לא מכירות?

קוראים לי דנה יעקב.
מאז ומעולם עניין אותי להבין איך העולם שלנו פועל, או ליתר דיוק- איך נוצרים קסמים בעולם.

אמרו לי לא פעם שאני תמימה, אבל האמנתי בקסמים ורציתי להבין אותם.

היום אני מרגישה שאני לגמרי ממלאה את הייעוד הנשמתי שלי- ואני יודעת זאת כי אני אוהבת את חיי.
יש לי תשוקה גדולה לכל מה שאני עושה וברוב הזמן- אני לא מרגישה שאני "עובדת".

אבל זה לא תמיד היה כך. עם השנים גדלתי ובחרתי ללכת במסלול שונה מהמסלול החברתי ה"מקובל" בחברה בה גדלתי- מסלול שבו אני לומדת ועושה רק מה שמעניין אותי באמת.

במשך כעשור למדתי פסיכותרפיה הוליסטית, דמיון מודרך, ריברסינג, הנחיית מדיטציות, אימון, NLP, ניהלתי קליניקה מצליחה לטיפולים הוליסטים ותוך כדי קראתי כל ספר, למדתי כל קורס, סדנה ותהליך ליווי שמצאתי- על חוקיות היקום ויצירת מציאות.

היום, אני מלמדת ומלווה נשים לחיות בזוגיות בריאה ואוהבת, לנהל עסק מצליח שבו הן עושות את מה שהן הכי אוהבת בעולם, למגנט הרבה כסף ולמגנט את האנשים הכי נכונים להן, שמדברים בשפה שלהן ואוהבים אותן, להיות בריאות ולחיות בשלום עם גופן ולטייל בכל העולם, בעזרת שימוש בכוח התודעה האינסופי וחוקיות היקום.

עכשיו תורך- קחי את הצעד לעבר הגשמת החיים שאת רוצה.
היקום קורא לך
את התכנית הזאת יצרתי כי אני רוצה לקצר לך את התהליך. עם הידע שיש לי היום, אני יודעת מהם השלבים המדויקים שיעזרו לך לשנות את חייך בזמן קצר ולעזור לך לזמן ב-ד-י-ו-ק את הרצונות שלך לחייך.
אין דבר שמרגש אותי יותר בחיים האלה מלראות נשים, כמוני, מתחברות לעוצמות שלהן ואת העיניים שלהן נוצצות באושר כשהן מגלות שהן יצרו שפע וניסים בחייהן.