fbpx

תפריט

אנחנו

אנחנו

הכוח ליצירת חוויית הזוגיות שיש בה את כל השפע שאת רוצה-  הוא שלך!

התכנית סגורה לרישום

רוצה לקבל עדכון כשאפתח את ההרשמה? לחצי כאן 

הכל מתחיל ממך!

כשאת אוהבת, תומכת ונותנת לעצמך את האהבה שאת רוצה לקבל מבחוץ ובמקביל בוחרת לאהוב את האדם שלצידך מבלי לנסות לשנות או לתקן אותו, את פותחת מרחב לתקשורת ויצירה משותפת 

שמרחיבה את האהבה שמתקיימת בתוכך- לתוך "אנחנו" שמגביר את השפע שלך, של האדם שלצידך ושל העולם.

התכנית "אנחנו" היא התכנית הראשונה שהעברתי עם בן זוגי, דן, שהצטף לחלקים ממנה והביא את החידודים וההתייחסויות הייחודיות שלו שהיוו השלמה לאנרגיה הזוגית.

התכנית כוללת:

✓  9 שיעורי תוכן שמועברים בשידור חי בזום + הקלטות 

✓  2 מפגשי שאלות ותשובות בשידור חי בזום + הקלטות 

✓  מדיטציות

✓  דפי עבודה ותרגול

✓  מענה על שאלות במהלך כל השידורים החיים

✓  תמיכה לשנה בקבוצת פייסבוק סגורה

אור המלצה לתכנית אנחנו

להזכר מי את ואיך את יכולה להרגיש

התכנית המרגשת והמעצימה *אנחנו* תוביל אותך דרך השידורים החיים, דפי העבודה והמדיטציות- להזכר מי את ואיך את יכולה להרגיש, להיות ולהביא את עצמך לידי ביטוי בתוך הזוגיות שלך ודרך כלים תודעתיים של שינוי תפיסה וחיבור לעוצמות שלך, להיות האישה הזאת שאת אוהבת קודם כל ושממגנטת חוויית זוגיות מספקת ומרגשת מעצם היותך.

 

העבודה עם התכנית תוביל אותך להיות רגועה ונינוחה יותר- עם עצמך, בחיים בכלל ובזוגיות שלך.

 

הצורך להתנצל או להתאים את עצמך לבן זוגך כדי לקיים הרמוניה בזוגיות- יפחת ותסתובבי בבטחון גדול יותר ובהכרה בכך שאת ראויה לאהבה, הכלה, חיזור, שמחה, סיפוק, הקשבה ותמיכה בתוך הקשר, מה שיוביל את בן זוגך להתייחס אליך בדיוק באופן הזה מבלי לרדוף או לנסות לשנות אותו בכוח.

אנחנו- דנה ודן

למגנט את החוויה הזוגית המדויקת ביותר

אולי את חווה ברגעים מסויימים בזוגיות שלך- שאת לא מובנת, שלא רואים אותך, שאת לא מוערכת כמו שהיית רוצה ושאין לך את הכר הבטוח של התמיכה וההעצמה שאת רוצה לקבל.

 

אולי נדמה לך שכדי להשאר ביחד בהרמוניה במערכת היחסים שלך, עלייך להקריב, לעשות הרבה דברים שאת לא רוצה לעשות ולוותר על עצמך. 

 

אולי את בטוחה שבן הזוג שלך חייב להשתנות, להסכים לעבור תהליך של התפתחות אישית או טיפול וזה מה שיוביל את הקשר שלכם לחוויה זוגית טובה יותר.

 

ואולי, איפשהו החלטת שזה מה שיש, אין אפשרויות אחרות ואת צריכה ללמוד להתפשר ולחיות עם המצב כמו שהוא.

 

אבל אני כאן כדי לייצר לך בהירות לגבי הדרך, להראות לך איך להגביר את האהבה בתוכך, להפחית תלות בבן הזוג שלך ודווקא מהמקום המלא והעוצמתי הזה, מבלי לרדוף, לכפות או לנסות להשפיע על בן זוגך בכוח- למגנט את החוויה הזוגית הנשמתית המשותפת והמדויקת ביותר- עבורך, עבורו ועבורכם. 

להגשים את המציאות הכי שופעת עבורך

האמת היא, שהיו רגעים במהלך הזוגיות שלי שהרגשתי תסכול גדול.

בשנים הראשונות של הזוגיות עם דן, הרגשתי מצד אחד שהוא כל מה שהנשמה שלי ביקשה לעצמה בחיים האלה וכל כך שמחתי שזימנתי אותו לחיי ומצד שני, התאכזבתי לגלות כמה השוני שלנו יוצר פערים שלא הייתי בטוחה שניתן יהיה לגשר ביניהם. 

 

האתגרים והחוויות הלא פשוטות שצפו בזוגיות שלנו הציפו בי את הפחדים- שאולי אני מתפשרת מדי, שאולי אני מוותרת על דברים מהותיים לי ותהיתי אם אי פעם אהיה מאושרת ומסופקת בשלמות בזוגיות הזאת.

 

לאורך כל התקופה הזאת העמקתי בהתפתחות האישית והתודעתית שלי ובחקירת חוקיות היקום, זימון המציאות דרך אנרגיה זכרית ואנרגיה נקבית. העבודה הפנימית שעשיתי עם עצמי יצרה ניסים בזוגיות שלי שלא דמיינתי לעצמי אפילו:

התקשורת שלי ושל דן נהייתה פתוחה, כנה ועמוקה יותר, החוויות המשותפות שלנו נהיו עוצמתיות יותר, הביטחון והאמון שלנו זה בזו ובקשר גדלו, הבסיס של הקשר נהיה יציב יותר, הויכוחים נהיו דרמטיים פחות ובוגרים יותר.

אנחנו - דנה ודן

לצד כל הבסיס הזה- מצאתי את עצמי מגשימה את המציאות הכי שופעת שרציתי שלשמחתי כללה את דן,

מבלי לכפות, ללחוץ או לנסות לשכנע אותו להיות שותף לה:

  • למרות שלא היה לדן עניין או חיבור אליה בתקופות הראשונות בקשר- הגשמתי בן זוג שעובר בעצמו התפתחות אישית ותודעתית ומתוך הבנת חוקיות היקום תומך בדרך ההתפתחותית שלי.
  • למרות שלא היה לו את הידע, הקשר או בהכרח הרצון בתחילת הקשר- הגשמתי את השותפות העסקית איתו שחלמתי עליה.
  • למרות שחודשים רבים לפני, הוא טען בתוקף שאין לו עניין ורצון להיות שותף לזה- הגשמתי את הנוודות הדיגיטלית המשותפת שבה אני ודן עובדים, מטיילים בעולם ויוצרים חוויות בלתי נשכחות.
  • בזכות חלוקת התפקידים והשותפות שלנו בכל תחומי החיים- הגשמנו ביחד יותר ויותר שפע כלכלי משותף מהעסק, מנכסים וממקורות נוספים.

והדבר הכי מרגש בכל הסיפור- שאת כל הדברים שהגשמתי , דן מרגיש שהוא גם הגשים עבור עצמו, מבלי לדעת שזה מה שהוא רצה מלכתחילה!

להגביר ולהעצים את השפע הזוגי- יצירת ה"אנחנו"

התכנית "אנחנו" תוביל אותך דרך השידורים החיים, דפי העבודה והמדיטציות- תהליך רגשי ותודעתי שיאפשר לך להיות המרחב הבטוח עבורך, עם כל האנושיות וחוסר המושלמות שנדמה לך שיש בך- כדי להביא את עצמך כמו שאת בזוגיות.

 

בתכנית "אנחנו" תלמדי לאפשר לאדם שלצידך את המרחב להיות הבסיס הבטוח והיציב שיאפשר לך לצמוח.

 

התכנית "אנחנו" תראה לך איך לבחור לראות את האדם שלצידך כפי שהוא ולאפשר לו להיות "הוא", עם כל האנושיות וחוסר המושלמות שלפעמים נדמה לשניכם שיש בו- ולייצר מרחב בטוח גם עבורו.

כשהמרחב בטוח- אתם יוצרים "אנחנו"- יצירה חדשה שמגבירה ומעצימה את השפע בחיים של כל אחד מכם, של הסביבה שלכם ושל העולם בכלל.

 

זה המסע לעבר האנרגיה הנקבית הממגנטת שלך, ושימוש באנרגיה הזכרית המחזרת רק במקומות שאת רוצה ובוחרת בהם. זו עבודה תודעתית, רגשית עוצמתית שמחברת אותך לאדם שלצידך בתקשורת פתוחה, כנה ואוהבת שמאפשרת לשניכם את החופש לצמוח ביחד ולייצר שפע משותף שלא היה יכול להתקיים אחרת.

קצת מהחוויות של מי שהשתתפה בקורסים וליווים אישיים בנושא זוגיות:

מה כוללים 9 שיעורי התוכן 

כל המפגשים החיים יתקיימו בזום בשעה 20:30.

אם השעות או הימים לא נוחים לך, ניתן יהיה לצפות בהקלטות שיעלו בוקר למוחרת.

שיעור 1- אני קודם כל

מערכת היחסים בחייך היא שיקוף של מה שאת מיושרת איתו אנרגטית בתוכך קודם כל. בשיעור הזה תגלי איך להתחבר לעצמך, להכיר את עצמך יותר ולחבור למקור הכוח שמייצר מציאות בתוכך.

שיעור 2- תפקיד מערכת היחסים בחיי

בשיעור הזה תלמדי מהי המטרה הרוחנית הנשמתית של מערכת היחסים הזוגית בחייך ותקבלי נקודת מבט חדשה, מיטיבה ומעצימה על מערכת היחסים שלך שתעזור לך לנתב אותה באופן בריא יותר.

שיעור 3- משיכה ומגנוט

בשיעור הזה תלמדי להתחבר לאנרגיה הנקבית שבתוכך שהיא האנרגיה הממגנטת שלא רודפת, לא מתאמצת, לא מנסה ולא דוחפת- אלא מעוררת השראה ופותחת בטבעיות את הרצון בצד השני לחזר, להשפיע, להיות לצידך ולתת לך. 

שיעור 4- כנות ואותנטיות

בשיעור הזה נלמד להכיר את האמת הפנימית שלנו ולהביא אותה באופן פתוח, פגיע ואמיתי מול הצד השני. נזהה דפוסים של ריצוי ונלמד להפוך אותם לאכפתיות שמיטיבה גם איתנו וגם עם האדם שלצידנו במערכת היחסים.

שיעור 5- סטנדרטים

בשיעור החשוב הזה תלמדי לייצר לעצמך רף של סטנדרטים גבוה יותר ממה שאולי היה לך בזוגיות עד היום ומתוך מקום יציב ובטוח- לייצר גבולות באופן רך ומכבד בתוך מערכת היחסים.

אנחנו

זום שאלות ותשובות

מפגש שאלות ותשובות.

שיעור 6- ראיית האדם שלצידי

זה השיעור בו תלמדי לראות את האדם שלצידך כפי שהוא, על כל העוצמות והחולשות שלו, בעיניים פתוחות, אוהבות ומקבלות, להפחית ציפיה ולהגביר קבלה שתאפשר חופש ובטחון לשניכם לייצר אינטימיות וחברות קרובה יותר בתוך הקשר.

שיעור 7- תקשורת

בשיעור הזה תקבלי את הכלים ליצירת תקשורת בריאה, אוהבת וברורה במערכת היחסים שלך- כזו שתאפשר לאדם שלצידך להתקרב, להקשיב, להיות לצידך, לשתף, לתמוך ולתמוך ברצונות שלך מהקשר ומהחיים בכלל.

שיעור 8- התמודדות עם קונפליקטים

מכיוון שמערכת היחסים הזוגית כוללת שני אנשים עם רצונות, השקפות עולם וצרכים שונים לפעמים, הגיוני וטבעי שיעוררו מחלוקות וחוסר הסכמות בנושאים שונים. בשיעור הזה תקבלי כלים להתמודד איתן באופן המיטיב ביותר עבורך, עבורו ועבור הזוגיות.

שיעור 9- יצירת שפע משותף

הזוגיות שלך יכולה להיות קרקע פוריה ליצירות משותפות- להרחבת האהבה, השמחה, הסיפוק, התשוקה והשפע בחיי שניכם. בשיעור הזה תקבלי מתווה של דרך שתעזור לך ולכם להרחיב את השפע בחייכם המשותפים.

זום שאלות ותשובות

מפגש שאלות ותשובות.

רוצה לקבל עדכון לפתיחת הרשמה לתכנית?

כדי להיות *בין הראשונות* שיקבלו עדכון על פתיחת ההרשמה לתכנית, הירשמי כאן:​

עדיין לא מכירות?

נעים להכיר דנה יעקב
נעים להכיר דנה יעקב

קוראים לי דנה יעקב.
מאז ומעולם עניין אותי להבין איך העולם שלנו פועל, או ליתר דיוק- איך נוצרים קסמים בעולם.

אמרו לי לא פעם שאני תמימה,
אבל האמנתי בקסמים ורציתי להבין אותם.

 

היום אני מרגישה שאני לגמרי ממלאה את הייעוד הנשמתי שלי- ואני יודעת זאת כי אני אוהבת את חיי.
אני חיה בזוגיות מופלאה שהיא מעבר לכל מה שחלמתי והיא מספקת לי את הכר הבטוח, האוהב והיציב שמאפשר לי לצמוח ולהפיץ את השפע שלי בעולם תוך כדי שאני מגשימה עוד ועוד חלומות .

אבל זה לא תמיד היה כך.


במהלך חיי, חוויתי סוגים שונים של מערכות יחסים זוגיות, חלקן הציפו בי כאב רב ופחדים שלא ידעתי להתמודד איתם ובחלקן הרגשתי שאני מתרחקת מעצמי ולא אהבתי את מי שראיתי במראה.

 

החוויות האלה טלטלו אותי מאוד והובילו אותי לשאלות כמו: "האם אכן קיימת עבורי חוויה זוגית שבה אוכל להרגיש חופשיה, אהובה, בטוחה ושמחה באמת?" זה נראה לי קשה מדי, מסובך מדי, כואב מדי ולא פעם שאלתי את עצמי האם כל הטלטלות הרגשיות שמערכות יחסים זוגיות מציפות בי אכן שוות את זה.

 

במקביל לחוויות הזוגיות בחיי- הקדשתי את הזמן ללמוד על חוקיות היקום, זימון מציאות, להתחבר לעצמי ולרפא את המקומות שהציפו בי כאב בתוך הזוגיות.

במשך מעל לעשור למדתי פסיכותרפיה הוליסטית, דמיון מודרך, ריברסינג, הנחיית מדיטציות, אימון, NLP, ניהלתי קליניקה מצליחה לטיפולים הוליסטים ותוך כדי קראתי כל ספר, למדתי כל קורס, סדנה ותהליך ליווי שמצאתי- על תודעה, חוקיות היקום ויצירת מציאות.

 

בכל שלב בתהליך ההתפתחות האישית שלי, שאלתי שאלות עמוקות יותר והתשובות התחילו להגיע- מתוך כל מה שלמדתי בחוץ ולאט לאט יותר ויותר מתוכי.

הסכמתי, למרות הפחדים, לתת לתשובות להאיר לי את הדרך להתנסויות חדשות בחיי 

מה שהוביל אותי לחוויה הנוכחית שלי בחיי היום:

 

אני מקיימת קרוב ל-7 שנים זוגיות נשמתית עם אהוב ליבי, דן, שמכילה אהבה גדולה, כבוד, הערכה, שמחה, חברות, אינטימיות, פתיחות, תקשורת בריאה, חופש, התפתחות אישית ורצון משותף לגדילה.

מערכת היחסים הזוגית שיצרנו נתנה לי את הכר התומך לגלות את הגרסה העוצמתית ביותר שלי, לנוע קדימה מהר יותר ולהגשים עוד חלומות אישיים ומשותפים יחד.

 

היום אני חיה את החיים שתמיד חלמתי עליהם: מטיילת בעולם עם דן, בשפע כלכלי, מוקפת באנשים שאני אוהבת בכל מקום בו אני נמצאת, מלאת תודה על כל יום בחיי והכי הכי- שלווה ומחוברת לעצמי יותר מאי פעם.

ואני עושה זאת תוך כדי שאני מלמדת ומלווה נשים לחיות בזוגיות בריאה ואוהבת, לנהל עסק מצליח שבו הן עושות את מה שהן הכי אוהבת בעולם, למגנט את האנשים הכי נכונים להן, שמדברים בשפה שלהן ואוהבים אותן, להיות בריאות ולחיות בשלום עם גופן ולטייל בכל העולם, בעזרת שימוש בכוח התודעה האינסופי וחוקיות היקום.

 

עכשיו תורך להצטרף אלי לתפיסה חדשה ותובנות שיעזרו לך לייצר את החוויה הזוגית המעצימה והשופעת שיכולה להיות אפשרית עבורך, אם תבחרי בה:

נשארת עדיין עם שאלות?
אני מאמינה שתוכלי למצוא את התשובה פה

התכנית נפתחת להרשמה פעם בשנה.

כדי לוודא שלא תפספסי את מועד ההרשמה, אני מזמינה אותך להירשם ולקבל במייל עדכון על פתיחת ההרשמה.

כל שיעור אורך בין 60 ל-90 דקות.

בודאי! קודם כל מהרגע שאת רוכשת את התכנית את מקבלת גישה לקבוצת הפייסבוק הסגורה: "עולם השפע" למשך שנה שלמה. שם תוכלי להעלות כל שאלה ודילמה (גם באופן אנונימי) ותקבלי מענה, כמו גם השראה וחיבור לעוד נשים שכמוך רכשו את התכנית.

כן! אם תצטרפי לתכנית השנתית שנת השפע, במהלך השנה תפתח בפנייך גם התכנית אנחנו : )

 

בנוסף לזה לאורך השנה יפתחו עבורך תכנים שונים שתחווי דרכם למידה מעמיקה של חוקי היקום, תודעת שפע וזימון מציאות, תוך כדי תהליך התפתחות אישי של חיבור והעצמה פנימיים, בתמיכה בקבוצה עם נשים שעוברות את התהליך יחד איתך.